Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Rugsėjį vyks saugaus eismo akcija „Apsaugok mane“: „Lietuvos draudimas“ apdraus visų moksleivių kelią į mokyklą

„Apsaugok mane“ – tai visoje Lietuvoje vykstanti rugsėjo mėnesio saugaus eismo akcija. Tai yra viena ilgiausiai šalyje gyvuojančių socialinės atsakomybės akcijų, kurios metu didžiausias dėmesys skiriamas moksleivių saugumui keliuose.

Tauragės r. savivaldybės administracija kartu su „Lietuvos draudimu“ pasirašė sutartį, pagal kurią visi Tauragės rajono moksleiviai visą rugsėjo mėnesį bus apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų kelyje. Kiekvienam moksleiviui dovanojamo draudimo suma – 5 tūkst. eurų.

Draudimo apsauga mokyklinio amžiaus vaikams įsigalios automatiškai, rugsėjo pirmąją dieną, todėl moksleivių tėvams nieko papildomai daryti nereikės. Įvykus eismo įvykiui apie tai reikėtų pranešti „Lietuvos draudimui“ telefonu 1828 arba internetu adresu www.ld.lt

Vairuotojai raginami neskubėti ir rugsėjį vairuoti itin atidžiai. Atkreipiamas dėmesys, kad po vasaros atostogų moksleiviai yra labiau išsiblaškę, todėl rizika patekti į eismo įvykį yra didesnė.

„Vaikų saugumas keliuose, jų saugi kelionė į mokyklą, būrelį ar namo – visų suaugusiųjų rūpestis ir atsakomybė. Ir prieš 21-erius metus, kai inicijavome akciją „Apsaugok mane“, ir šiemet kreipiamės į Lietuvos vairuotojus – mūsų visų dėmesingumas ir taisyklių laikymasis užtikrina, kad mažieji eismo dalyviai, neretai po ilgųjų vasaros atostogų išsiblaškę ir mažiau atidūs, pasieks mokyklą ar namus saugiai. Raginame visus tėvelius savo vaikams prieš naujus mokslo metus priminti elementarius, bet kartais gyvybiškai svarbius dalykus – kaip tinkamai pereiti perėją be šviesoforo, kodėl negalima eiti per gatvę degant geltonam šviesoforo signalui, kaip teisingai varytis dviratį per perėją. Tai gali padėti vaikui reikiamu metu priimti teisingą sprendimą“, – sako „Lietuvos draudimo” Nevėžio skyriaus vadovė Asta Žukauskienė.

Siekiant atkreipti vairuotojų dėmesį į jaunuosius eismo dalyvius – moksleivius, prie Tauragės rajono ugdymo įstaigų esančios pėsčiųjų perėjos jau pažymėtos ryškiu „Apsaugok mane“ ženklu.

Pasidalinkite
Scroll to Top