Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Rugsėjo 1-ąją – nemokami mokymo(si) rinkiniai moksleiviams, dovanos mokytojams ir pramogos Pilies aikštėje

Tauragės rajono savivaldybės administracija jau penktus metus iš eilės vykdo iniciatyvą, kurios metu visi Tauragės rajono moksleiviai yra aprūpinami būtiniausiomis mokymo(si) priemonėmis. Nemokami mokyklinių prekių rinkiniai moksleivius pasieks jau šiandien – pirmąją Mokslo ir žinių dieną. Rinkinių sulauks ir rajono mokytojai, kuriems bus įteiktos darbo knygos, rašikliai ir kitos darbui reikalingos priemonės. Pilies aikštėje pažangiausiems mokiniams bus įteiktos piniginės premijos, vyks neformaliojo vaikų švietimo veiklų pristatymai, nemokamos pramogos bei jaunimo pamėgtos atlikėjos – Jessica Shy koncertas.

Nemokamos mokymo(si) priemonės moksleiviams ir darbo rinkiniai mokytojams

4723 – tiek mokymo(si) priemonių rinkinių bus išdalinta Rugsėjo 1 dieną. Rinkinius, kurie yra sudaryti atsižvelgiant į mokinių amžių ir poreikius, gaus visi Tauragės rajono moksleiviai. Rinkinius sudaro: sąsiuviniai, rašikliai, flomasteriai, liniuotės, spalvotas popierius, klijai, elektroninio mokinio pažymėjimo laikiklis, žirklės, aplankalai ir daugelis kitų mokyklinių prekių. Taip pat 8-tų klasių mokiniai papildomai gaus skaičiuotuvus, o 9–12 – USB laikmenas. Bendra mokiniams skirtų rinkinių vertė siekia 85 931,33 Eur.

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorės Gintarės Rakauskienės teigimu, rinkiniai perkami įvertinus mokyklinių prekių poreikį, apklausus mokytojus, mokinius.

„Būdama tiek administracijos direktore, tiek mama džiaugiuosi ir didžiuojuosi Savivaldybės iniciatyva pasirūpinti visais rajono moksleiviais. Penktus metus vykdoma iniciatyva jau tapo gražia Tauragės rajono savivaldybės tradicija, padedančia šeimoms sutaupyti bei išvengti papildomų rūpesčių. Daug dėmesio skiriame visai švietimo bendruomenei, todėl nepamiršti liks ir mokytojai, kuriems bus įteiktos darbui reikalingos priemonės.“,– sakė G. Rakauskienė.

Savivaldybės iniciatyva visiems rajono mokytojams (739) bus įteikti rinkiniai su rašikliais, darbo knygomis bei energijos talpyklomis. Mokytojams skirtų rinkinių vertė – 8 165,95 Eur.

Pažangiausiems – piniginės premijos

Mokslo ir žinių diena Tauragėje tradiciškai švenčiama apdovanojant geriausių rezultatų pasiekusius moksleivius ir jų mokytojus. Šiais metais Tauragės švietimo rėmimo programos lėšų skirstymo komisija paskirstė daugiau nei 23 tūkst. eurų. Išanalizavus mokyklų pateiktus duomenis, premijosbus skirtos: 10 pažangiausių mokinių – kiekvienam mokiniui po 300 Eur; 39 mokiniams turintiems dešimtukus visų ugdymo plano dalykų metiniuose įvertinimuose – jiems padalinta 10 000 Eur; 4 didžiausią pažangą padariusioms klasėms ir jų mokytojams paskirstyta 8 750 Eur.

Premijos taip pat skirtos 12 abiturientų gavusių 100 balų įvertinimus už vieną ar daugiau valstybinius egzaminus arba 7 balų įvertinimus už Tarptautinio bakalaureato diplomo programos dalyko HL įvertinimus. Už kiekvieną šimtuką įteikta 100 Eur premija. Abiturientams premijos įteiktos išleistuvių metu.

Nemokamos pramogos ir Jessica Shy koncertas Pilies aikštėje

Pirmąją Mokslo ir žinių dieną tauragiškiai kviečiami švęsti Tauragės pilies aikštėje, kurioje nuo 13 valandos prasidės pramogos, linksmybės batutuose, putų šou, klouno Lulu pasirodymas, taip pat bus pristatomos neformaliojo vaikų švietimo veiklos „Atrask save“.

„Stengiamės, kad Rugsėjo 1-oji būtų įdomi ir vaikai naujus mokslo metus pradėtų džiaugsmingai. Šventės programa įvairi, tad veiklos ras kiekvienas atvykęs į Pilies aikštę“,– teigė Kultūros skyriaus vedėja Šarūnė Stasytienė.

Nemokami skaitytojų pažymėjimai

Rugsėjo 1-ąją moksleiviai bei jų tėvai, globėjai kviečiami ne tik į Pilies aikštę, bet ir į Birutės Baltrušaitytės biblioteką ar jos filialus, kur bus dovanojami skaitytojų pažymėjimai.

Įdomių ir prasmingų naujų mokslo metų!

Pasidalinkite
Scroll to Top