Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Rugsėjo 1-ąją tauragiškiai griausmingai palydėjo pilną kultūros vasarą

Mokslo ir žinių dieną moksleiviai pasitiko Tauragės pilies aikštėje, kur nuo pietų susirinkę vaikai pramogavo batutuose ir dalyvavo organizacijų veiklose, o vakare, pliaupiant lietui, kartu su žinomais Lietuvos atlikėjais išlydėjo Kultūros vasarą. Šventinę nuotaiką sustiprino išdalintos mokinių pažangumo premijos ir visiems rajono mokiniams įteikti mokymo(si) priemonių rinkiniai.

Mokymosi rinkiniai

Pirmiausiai nuo ryto mokiniai rinkosi į Tauragės rajono mokyklas, kuriose jau šeštus metus įgyvendinta Tauragės rajono savivaldybės administracijos iniciatyva – moksleiviams įteikti nemokami būtiniausių mokymo(si) priemonių krepšeliai, šiemet jų net 4517. Neliko pamiršti ir mokytojai, kuriems šiemet įteikti dovanų kuponai, jiems reikalingiausioms priemonėms.

Mokslo įstaigose duotas startas tuo nesibaigė – popietę Pilies aikštėje Tauragės rajono savivaldybės meras labiausiai pasižymėjusiems rajono mokiniams įteikė pažangos premijas. Stropiausi ir pažangiausi tradiciškai buvo paskatinti piniginėmis premijomis.

Pažangos premijų įteikimas

Didžiausią progresą parodžiusioms klasėms bei mokiniams išdalinta kone 22 000 eurų, lėšos skirtos iš Tauragės švietimo rėmimo programos. Iš viso pažangos premijomis įvertinti 10 pažangiausių mokinių, 10 klasių ir 47 aukščiausius rezultatus pasiekę moksleiviai.

Šventinę nuotaiką Pilies aikštėje palaikė pramogos mažiesiems ir muzikiniai pasirodymai. Visą popietę vyko organizacijų prisistatymai, kur buvo galima susipažinti su įvairiausiomis organizacijų veiklomis. Atmosferą palaikė talentingųjų tauragiškių ir vietinių kolektyvų pasirodymai. Koncertinę programą paruošė Meno mokyklos mokiniai, šokių studija „Time to Move“ su vadove Jolita Urbute, studija „Lota ir Do“ su vadove Lolita Nausėdiene, o linksmybių įkarštį moksleiviai malšino tradiciniu putų šou.

Pramogos Pilies aikštėje

Netrukus po šventės Pilies aikštėje, visi nepabūgę tikro rudeninio lietaus rinkosi Vasaros estradoje, kur griausmingai ir pakiliomis nuotaikomis palydėta vasara. Scenoje pasirodė sparčiai Lietuvos muzikos scenoje kylantis ir jaunimo širdis jau užkariavęs atlikėjas Rokas Yan, kuris savo atlikimo stiliaus lengvumu ir energingumu apšildė publiką.

Daddy Was A Milkman koncertas

Kultūros vasaros išleistuvių vinis – atlikėjo „Daddy Was A Milkman“ koncertas. Igno Pociūno elektroninės muzikos projektas – vienas ryškiausių pastarojo meto muzikinių atradimų Baltijos regione. Atlikėjas, pirmą kartą pasirodęs Vasaros estrados scenoje, negailėjo pagyrų publikai bei pasidalino istorijomis apie savo artimą ryšį su Taurage. Jautrų, spalvingą ir abejingų nepalikusį koncertą vainikavo lazerių šou ir DJ programa.

Pasidalinkite
Scroll to Top