Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Rytoj Tauragėje prasideda „Menų festas“

Rytoj Tauragėje prasideda „Menų festas“ „laikas, kai šešėliuose gyvenantis menas nebesislepia ir išlenda į gatves“, taip festivalį apibūdina jo organizatoriai – aktyvus jaunimas, kurio inciatyva renginys organizuojamas trečius metus iš eilės.

Šiais metais Menų festivalis prasidės parodų atidarymu Tauragės Pilies ir Tauragės Kultūros centro erdvėse. Parodų metu bus galima pamatyti Ovidijaus Pamedžio, Adrijanos Kiršininkaitės, Aistės Rekašiūtės, Aridano Piečios, Betos Bertušytės, Domantės Katauskaitės, Gabijos Gendroliūtės, Godos Abromaitės, Gretos Jonelytės, Kamilės Saukaitės, Laimono Šiaudvyčio, Nedos Šimkūnaitės, Paulos Emilijos Ažnaitės ir Ievos Špečkauskaitės meno darbus.

Pirmąją festivalio dieną Tauragės kultūros centre taip pat vyks profesionalaus gamtos fotografo Mariaus Čepulio paskaita.

Penktadienį Tauragės bendruomenių namuose numatytas žaidimų vakaras „Streetplay III“, o Tauragės Pilies menėse – atliekamosios raiškiosios poezijos varžytuvės „Slemas su ragais“ ir Anelės Matrosovaitės pasirodymas.

Paskutiniąją festivalio dieną netrūks įvairių atlikėjų ir grupių pasirodymų. Koncertuos grupės BA., Abudu, Sadboi, Disco.kognityvas, Kieno Mishke Kankorezhiai, Mis Match, atlikėjos Samanta Vaičikauskaitė, Dovilė Karpiūtė ir kiti.

Trečius metus organizuojamą Menų festivalį finansuoja Tauragės rajono savivaldybė ir Lietuvos Kultūros taryba, todėl visi renginiai – nemokami!

 Festivalio programa>>

 

Pasidalinkite
Scroll to Top