Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Šalia Tauragės ligoninės pastato įkasta kapsulė simbolizuoja naujų projektų pradžią

Rugpjūčio 14 dieną, šalia Tauragės ligoninės pastato, įkasta kapsulė, simbolizuojanti naujų projektų pradžią. Simbolinės kapsulės įkasimu skelbiama apie Priėmimo skubiosios pagalbos skyriaus rekonstrukciją ir Geriatrijos korpuso statybą.

Įgyvendinus minėtus projektus, Geriatrijos korpuse bus įsteigtas dvidešimties lovų skyrius pagyvenusiems žmonėms, Priėmimo skyriuje atsiras papildomos palatos pacientų stebėjimui, gydytojų specialistų kabinetai ir Radiologijos diagnostikos kabinetas.

Kapsulės įkasimo ceremonijoje dalyvavo Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas, Seimo narė Aušrinė Norkienė, savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis, ligoninės direktorius Liutauras Indriuška, projekto vystytojai ir kiti renginio svečiai, kurie linkėjo sėkmingos darbų pradžios ir pabaigos.

Ceremonijoje dalyvavęs Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas teigė, kad vykdomi projektai praplės galimybes suteikti gyventojams geresnes ir lengviau prieinamas paslaugas bei pridūrė, kad ateityje taip pat bus ieškoma sprendimų, susijusių su sveikatos priežiūros paslaugų gerinimu.

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis dėkojo Seimo Narei Aušrinei Norkienei ir džiaugėsi, kad didžiąją dalį lėšų projektams įgyvendinti skyrė Sveikatos apsaugos ministerija.

[ngg src=”galleries” ids=”6″ display=”basic_slideshow” arrows=”1″ interval=”2000″]

Pasidalinkite
Scroll to Top