Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Sausio 13-ąją sustokime už Didvyrius!

Laisvės gynėjų dieną minėsime 30-ąsias tragiškų Sausio 13 dienos įvykių metines. Šią dieną 13 valandą vienai minutei visus rajono gyventojus kviečiame jungtis prie kilnios Tauragės rajono savivaldybės administracijos ir „Lions“ klubo iniciatyvos „Sustok už didvyrius“. 

Atminties akcija „Sustok už didvyrius“  šįkart bus kitokia – visus rajono gyventojus kviečiame sustoti ne pagrindinėse Tauragės gatvėse, o savo namų kiemuose, daugiabučių balkonuose. Taip pat kviečiame iškelti trispalvę ar papuošti namų langus piešiniais, simbolizuojančiais laisvę ir Lietuvą.

Sausio 13-ąją 13 valandą Tauragėje gaus bažnyčios varpai, sirenos, skambės daina „Laisvė“. Vienai minutei bus sustabdytas eismas judriausiose miesto gatvių sankryžose: Vytauto g. bei Dariaus ir Girėno g., Šilalės g. – Gedimino g. bei Dariaus ir Girėno g., Gedimino g. ir J. Tumo-Vaižganto g. 

2020-ųjų metų pabaigoje Tauragės „Lions“  klubui už bendruomenių telkimą ir patriotinės iniciatyvos sklaidą – Atminties akcijos „Sustok už didvyrius“ organizavimą, skirtas LIONS Clubs International klubo meistrystės apdovanojimas. Taip pat  Mero padėkos vakaro metu įteikta Tauro rago statulėlė už patriotiškumą skatinančią iniciatyvą.

Laisvės gynėjams pagerbti ir atminti skirta akcija pernai pritraukė daugiau kaip 2000 tauragiškių. Už Didvyrius sustojo įstaigų, organizacijų darbuotojai, įvairios bendruomenės, patriotiški gyventojai.

Šių metų renginio akimirkas kviečiame fotografuoti, kelti į socialinius tinklus, žymėti Tauragės rajono savivaldybę  ir grotažymę #SustokUžDidvyrius. Nuotraukas taip pat galite siųsti elektroniniu paštu [email protected]. Gražiausius piešinius ir akimirkas publikuosime Savivaldybės nuotraukų kataloge ir vaizdo klipe. 

Visi kartu sustokime už savo krašto Didvyrius, iškelkime Lietuvos vėliavą ir nuspalvinkime miestą trispalvėmis!

 

Pasidalinkite
Scroll to Top