Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Sausio 19 d.  surengtas seminaras ,,Kaip padaryti, kad būtų padaryta“

Sausio 19 d.  Tauragės rajono ugdymo įstaigų vadovai ir Tauragės rajono savivaldybės administracijos darbuotojai susirinko į seminarą ,,Kaip padaryti, kad būtų padaryta“. Seminaro lektorius – Saulius Jovaišas, verslo valdymo konsultantas, ugdančiojo vadovavimo ir karjeros patarėjas, turintis 20 metų sėkmingo vadovavimo patirtis įvairiose srityse.

Susirinkusius pasveikino seminare dalyvavusi Tauragės rajono savivaldybės vicemerė Andžela Jakienė ir palinkėjo iš seminaro išsinešti papilnėjusį žinių krepšelį.

Tai kaip padaryti, kad būtų padaryta? Pasak lektoriaus, įtampa ir problemos – normalus reiškinys vadovo darbe, o iššūkiai yra privilegija. Vadovas turi nepamiršti, kur yra kryptis, kur yra tikslas ir tai nuolat priminti darbuotojams, taip pat turi sugebėti pasidžiaugti darbuotojų sėkmėmis. O tuo tarpu tikslai pasiekiami komunikuojant, kuriant santykį ir bendradarbiaujant.

Buvo neįprastai darbingas penktadienis, atnešęs ne tik gausų glėbį žinių, atliktų praktinių užduočių, bet ir kupinas bendravimo, nuostabos, įžvalgų, įdomių ir gerų patirčių.

Dėkojame lektoriui Sauliui Jovaišui už unikalius mokymus, už autentišką dėstymo metodiką, už gebėjimą per juoko ir žaismingumo prizmę perteikti rimtus ir svarbius dalykus bei už tikėjimą, kad tauragiškiai seminaro dalyviai praktiškai pritaikys įgytas žinias, kad viskas klostytųsi puikiai ir būtų padaryta.

Mokymus finansavo Tauragės rajono savivaldybė. Nuotraukos Zigmo Mozūraičio ir Tauragės PMMC.

Tauragės pagalbos mokytojui ir mokiniui centro informacija

Pasidalinkite
Scroll to Top