Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Savaitgalį gamtos mylėtojai rinkosi į miškasodį Skaudvilėje

Spalio 2 dieną Tauragės rajono gyventojai susirinkimo į žaliąją fiestą – medelių sodinimo akciją, kurios metu prie Skaudvilės tvenkinio buvo sodinamas miškas.

Iš viso gamtos mylėtojai, dalyvavę akcijoje „Iškeisk kavos puodelį į medelį“, padovanojo 7647 medelius. Sekmadienį vykusiame miškasodyje gyventojai pasodino 1500 medelių, o likusiuosius Všį „Myliu mišką“ rangovai pasodins artimiausiu metu.

Pasak Savivaldybės administracijos direktorės Gintarės Rakauskienės, ši iniciatyva rodo žmonių sąmoningumą ir atsakingumą. Skaudvilėje sužaliuos įvairių rūšių medžiai, kurie ilgainiui formuos bioįvairovę ir absorbuos didelį kiekį CO2.

Naujo miško įveisimas – reikšminga iniciatyva, prisidedanti prie globalių problemų sprendimo ir leidžianti Tauragei dar sparčiau siekti žalio ir aplinkai draugiško rajono vizijos.

Skaudvilėje pasodinti medeliai ateityje virs mišriuoju mišku. Apsodintoje teritorijoje augs paprastosios pušys, eglės, beržai ir klevai.

„VšĮ „Myliu mišką“ projektų vadovės Skaistės Paišytės teigimu, įvykęs miškasodis yra nepaskutinė bendra organizacijos ir Savivaldybės iniciatyva.

 

 

Pasidalinkite
Scroll to Top