Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Savivaldybė ketvirtus metus iš eilės pasirūpins mokymo(si) priemonių rinkiniais moksleiviams

Paskutinis vasaros mėnuo ir mokyklinių prekių mugės prekybos centruose moksleiviams ir jų tėveliams primena viena – artėja rugsėjo 1-oji. Naujuosius mokslo metus Tauragės rajono savivaldybės administracija ir vėl kviečia pasitikti džiaugsmingai, be papildomų išlaidų ir streso. Savivaldybė ketvirtus metus iš eilės vykdys iniciatyvą, kurios metu pasirūpins, jog Tauragės rajono mokiniai būtų aprūpinti būtiniausiomis mokymo(si) priemonėmis!

Kaip ir kasmet, visi Tauragės rajono ugdymo įstaigų 2021-2022 m.m. mokinai bus aprūpinti būtiniausiomis mokymo(si) priemonėmis, sudarant mokymo(si) priemonių (reikmenų) komplektus kiekvienam mokiniui.

Mokymosi priemonių rinkiniai sudaryti atsižvelgiant į moksleivių amžių ir poreikius. Komplektus sudaro sąsiuviniai, rašikliai, flomasteriai, liniuotė, spalvotas popierius, aplankalai ir daugelis kitų mokyklinių prekių. Taip pat 8-9 klasių mokiniai papildomai gaus skaičiuotuvus, o 10-12 – USB laikmenas.

Priemones 0-7 kl. mokiniams pristatys „Onija“, 8-12 kl. – „Officeday“. Visos mokymosi priemonės moksleivius pasieks pirmąją mokslo metų dieną.

Informacija tėveliams apie mokymosi priemonių rinkinius taip pat bus išsiųsta per elektroninius dienynus.

[ngg src=”galleries” ids=”67″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

Pasidalinkite
Scroll to Top