Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Savivaldybėje paminėta Pyragų diena

Lapkričio 6-ąją visoje Lietuvoje yra minima Pyragų diena. Šios dienos tikslas – dalintis ir padėti sunkiau besiverčiantiems asmenims. Įmonių, įstaigų darbuotojai, bendruomenės ir visi geros valios žmonės kviečiami kepti pyragus bei rinkti lėšas, kurios vėliau paaukojamos tiems, kam labiausiai reikia pagalbos.

Prie iniciatyvos prisidėjo ir Tauragės rajono savivaldybė. Administracijos darbuotojai dalijosi savo keptais pyragais, aukojo lėšas, kurios buvo skirtos Tauragės Caritui. Surinktos lėšos buvo panaudotos maisto produktams įsigyti. Už paaukotas lėšas nupirkti tokie produktai kaip: miltai, aliejus, cukrus, kondensuotas pienas, makaronai, žirneliai, burokėliai, ryžiai, grikiai ir kt.

Pyragų dienos dovanas Caritui perdavė Tauragės rajono vicemerė Virginija Eičienė bei Kultūros skyriaus darbuotojai Danutė Naujokienė bei Mindaugas Piečia.

„Džiaugiuosi, kad ši diena subūrė darbuotojus kilniam tikslui, suteikė gerų emocijų tiek padedantiems, tiek gaunantiems paramą. Ši iniciatyva skatina daryti gerus darbus bei primena, kaip svarbu dalintis“,– sakė vicemerė V. Eičienė.

[ngg src=”galleries” ids=”130″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

Pasidalinkite
Scroll to Top