Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Savivaldybėje – viešas susirinkimas dėl visuomenės dalyvavimo sudarant kraštovaizdžio formavimo programą kraštovaizdžio tvarkymo projektui parengti

Liepos 17 dieną Savivaldybėje vyko viešas susirinkimas dėl visuomenės dalyvavimo sudarant kraštovaizdžio formavimo programą kraštovaizdžio tvarkymo projektui ,,Jūros upės krantinės ir šlaito sutvarkymas Tauragės mieste“.

Susirinkime dalyvavo Savivaldybės, Tauragės miesto seniūnijos, projekto rengėjų, visuomenės atstovai. 

 Šio projekto tikslas – įvertinti esamų želdynų būklę, jų išsaugojimo ir atnaujinimo galimybes, atverti tam tikrose dalyse panoramą nuo vaizdingo takelio, einančio šlaito viršuje. Numatytas ir  esamų laiptų sutvarkymas bei šlaito papėdės vandens nuvedimas, kad būtų užtikrintas šlaito stabilumas ir vandens nutekėjimas per Jūros upės krantinę.

UAB „Inžinerinis projektavimas“ atstovas pristatė Jūros upės krantinės ir šlaito sutvarkymo kraštovaizdžio projekto programą, numatančią projekto rengimo etapus, reikalingas  atlikti derinimo bei viešinimo procedūras.

Iš komisijos narių bei visuomenės atstovų gautos pastabos dėl esamos būklės vertinimo: reikalingų prieš projektinių tyrimų (topo nuotrauka su geologija, biologinės įvairovės analizė), diskutuota dėl esamos Jūros šlaito erozijos ir paviršinio, požeminių vandenų  susirinkimo.

Šis projektas rengiamas vadovaujantis 2020 m. balandžio 22 d. Tauragės rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. 1-120 „Dėl pritarimo įgyvendinti projektą „Jūros upės pakrantės ir šlaito tvarkymas Tauragės mieste“. 

Pasidalinkite
Scroll to Top