Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Savivaldybės vadovų vizitas Tauragės ligoninėje: „Įstaigos pokyčiai džiugina“

Šią savaitę Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorė Gintarė Rakauskienė kartu su pavaduotoju Tomu Raulinavičiumi ir Seimo nariu Romualdu Vaitkumi lankėsi Tauragės ligoninėje. Vizito metu buvo aptarta su kokiomis problemomis ir iššūkiais susiduria ligoninės administracija bei personalas. Džiaugiamasi teigiamais ligoninės pokyčiais, kad ligoninėje atsiranda moderni įranga, kuri padės specialistams greičiau ir efektyviau atlikti savo darbą, o erdvios, atnaujintos ligoninės patalpos nesukels diskomforto čia apsilankiusiems žmonėms. 

Nors dalis numatytų darbų vis dar yra vykdomi, visgi šiuo metu jau baigta priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus plėtra, įsigyta laparoskopinė įranga operacinei, atliktas endoskopijų kabineto remontas pritaikant patalpas paciento priežiūrai po procedūrų, įsigyta medicinos įranga (videokolonoskopas, akių diagnostikos prietaisas ir kt.), instaliuota laparoskopinė įranga Ginekologijos skyriaus operacinėje, mamografo skaitmenizavimas ir perkėlimas į radiologijos skyrių, rentgeno įsigijimas ir kt.

„Džiugu matyti tiek daug teigiamų ir svarbių pokyčių. O kiek dar vizijų ir planų ateityje, kurie tikiu, džiugins tik dar labiau! Taip pat tikiu, kad Tauragės ligoninė gali tapti kokybiškų paslaugų tiekėju regione. Dėl papildomų lėšų pritraukimo ir tolimesnių žingsnių bus derinami susitikimai su LR Sveikatos apsaugos ministerija ir visais šiuo klausimu kompetentingais asmenimis“,– sakė R. Vaitkus.  

Vizito metu pasidžiaugta ne tik atnaujintomis erdvėmis, bet ir ligoninės darbuotojais. Jiems padėkota už sunkų ir pasiaukojantį kasdienį darbą. 

[ngg src=”galleries” ids=”43″ display=”basic_slideshow” arrows=”1″]

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Išankstinė registracija paramai
2023/2024 metų šildymo sezonas: ką svarbu žinoti?
Tauragės rajono savivaldybės gyventojai jau ...
Skaityti daugiau »
Sniego valymo automobilis
Kaip žiemą prižiūrimi valstybinės reikšmės keliai?
Žiemos sezonu galima pastebėti, kad ...
Skaityti daugiau »
Statinių prieinamumo vertinimo įrankis – stasis.lt
Lietuvoje yra tūkstančiai visuomeninės paskirties ...
Skaityti daugiau »
Scroll to Top