Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Šeimos gerovės centre vyks nemokamas seminaras „Pagalba šeimai: tėvų ir vaikų ryšio stiprinimas”

Liepos 19 dieną Šeimos santykių institutas organizuoja nemokamą seminarą „Pagalba šeimai: tėvų ir vaikų ryšio stiprinimas”. Renginys skirtas tėvams, specialistams, dirbantiems su vaikais, suaugusiaisiems ir šeimoms, visuomeninių organizacijų atstovams bei visiems, kuriems rūpi vaiko ir jaunimo gerovė.

Renginio tikslas –  suteikti žinių visuomenės nariams (tėvams, specialistams ir kt.) apie tėvų ir vaikų ryšio svarbą ir supažindinti su projekte siūlomais ryšio stiprinimo metodais ir galimybėmis.

Tėvų ryšys su vaiku užsimezga ir formuojasi nuo pat vaiko gimimo. Tačiau ne visi lūkesčiai išsipildo ir tėvams ne visuomet pavyksta sukurti šiltus ir abipusį pasitenkinimą teikiančius santykius su vaiku.

Sveikas ir stiprus ryšys formuojasi, kai vaikas turi tėvus ar globėjus, kurie yra prieinami, šilti ir reaguojantys, patikimi ir galintys nustatyti tinkamas ribas. Vaikas, turintis saugius santykius su tėvais, išmoksta reguliuoti emocijas patiriant stresą ir sudėtingose situacijose, ir jam yra didesnė tikimybė užmegzti darnius santykius su kitais. Gebėjimas kurti artimą ryšį su vaiku gali būti ugdomas bet kuriame vaiko auginimo etape. Niekada nevėlu pradėti jį stiprinti.

Kviečiame visus bendruomenės narius atvykti į šį seminarą ir išgirsti bei dalintis savo įžvalgomis apie vaikų ir tėvų ryšio įtaką vaiko raidai ir gerovei, galimas priemones ir būdus jam gerinti bei esamą bendruomenės paramą ir pagalbą šeimoms. Padėdami kurti ir stiprinti saugesnį vaiko ryšį su tėvais galite sukurti pokyčius daugeliui vaikų ir paauglių, turinčių elgesio ir emocijų sunkumų.

Renginio data ir laikas – 2022 m. liepos 19 d., 9:30 – 12:30 val.

Renginio vieta – Tauragės šeimos gerovės centras (Neįgaliųjų dienos centro patalpos), K. Donelaičio g. 21, Tauragė.

Būtina išankstinė registracija užpildant registracijos formą internete  arba registruojantis tel. (8 37) 75 0935.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top