Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Sekmadienį – Ukrainos palaikymo akcija

Ukrainoje prasidėjus neramumų metui, turime būti supratingi ir padėti žmonėms, kurie gina ne tik savo šalies, bet ir visų mūsų laisvę. Ukrainiečių kariams šiuo metu labai reikalinga mūsų pagalba todėl kviečiame Tauragės žmones prisidėti savo aukomis, o visai Ukrainos šaliai išreikšti paramą ir dalyvauti sekmadienį vyksiančiose mišiose, pamaldose bei Palaikymo akcijoje.

Apie akciją

Palaikymo akcija vyks sekmadienį, 11 valandą, Bažnyčios skvere, prie Partizanų paminklo. Prieš tai, 10 valandą, tiek Tauragės Švč. Trejybės, tiek Tauragės evangelikų liuteronų bažnyčiose vyks mišios bei pamaldos.

Į Palaikymo akciją kviečiame atsinešti Lietuvos arba Ukrainos tautinę atributiką, uždegti palaikymo žvakutę ir taip išreikšti palaikymą ukrainiečiams, kovojantiems už savo valstybės suverenitetą ir laisvę.

Akcijos metu Bažnyčios skvere suplevėsuos 15 metrų ilgio Ukrainos vėliava, kuri sujungs į bendrystę ir primins apie abiejų tautų draugystę ir vienybę. Taip pat skambės tautinės giesmės, patriotinės dainos, liepsnos aukurai, sušildys arbatos puodelis.

Parama ukrainiečiams

Palaikyti Ukrainos žmones taip pat galime piniginėmis aukomis. Organizacija „Blue/Yellow“ suteikia galimybę padėti kovojantiems prieš Rusijos agresiją, šalies rytuose.
Banko sąskaita: LT177300010140894869
Bankas: Swedbank
Gavėjas: VšĮ Mėlyna ir geltona
Mokėjimo paskirtis: PARAMA
PAYPAL
[email protected]
PAYSERA
Paysera sąskaita: EVP5310001450732

Taip pat galima tapti nuolatiniu rėmėju, skiriant po 3 ar 5 eurus per mėnesį. Tokiu atveju, skambinkit arba siųskit SMS numeriu 1482 ir gausit tolimesnes instrukcijas.

Organizaciją galite paremti 1,2% nuo savo sumokėto GPM mokesčio, VšĮ „Mėlyna ir Geltona”, įmonės kodas 303420560.

Pasidalinkite
Scroll to Top