Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Siekiant sumažinti eiles į vaikų darželius – bus statomas priestatas

Tauragės mieste, Moksleivių alėjoje, netoli Kartų parko įsikūręs vaikų lopšelis-darželis „Žvaigždutė“ sulauks permainų.

Siekiant sumažinti laukiančiųjų patekti į darželius eiles, minėtoje vietoje nuspręsta statyti priestatą. Planuojama, kad jame papildomai bus įrengtos 4 grupės, skirtos 80-čiai vaikų. Šiuo metu darželyje vietos pakanka 240 vaikams. Taip pat numatyta atnaujinti ir esamo pastato fasadą. 

Šalia pagrindinio darželio pastato bus įrengtas dviejų aukštų, stačiakampio formos, priestatas, jame projektuojamos grupių patalpos su sanitariniais mazgais, virtuvėlių zonomis, administracinės patalpos ir bendrais sanitariniais mazgais. Priestate projektuojamos dvi uždaros laiptinės su atskirais įėjimais iš lauko. Neįgaliųjų judėjimui vienoje iš laiptinių projektuojamas laiptinis keltuvas, patekimas į esamą pastatą numatomas per pandusą.

Vaikai į grupes pateks per erdvų koridorių, kuris atgręžtas į vidinį kiemą. Šiame koridoriuje numatoma vaikų persirengimo zona dviems grupėms. Vidiniame kiemelyje atsiras lauko terasa–scena, skirta įvairiems renginiams, pasirodymams. Taip pat numatyta aktyvi poilsio erdvė – vaikų susibūrimų ir žaidimų vietos, įveiklinta grupės zona.

Už darželio sklypo ribos esančioje aikštelėje planuojama įrengti dvi papildomas automobilių stovėjimo vietas, prie įėjimo į pastatą sumontuoti dviračių stovus.  Numatyta, kad išorinė darželio aplinka pasipuoš naujais augalais, medeliais.

Viešas nuotolinis susirinkimas dėl šio projekto vyks nuotoliniu būdu rugpjūčio 30 d., 15 val. Gyventojai su projektu kviečiami susipažinti ČIA. Savo pastebėjimus ir pasiūlymus galima teikti elektroniniu paštu [email protected]

[ngg src=”galleries” ids=”73″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

Pasidalinkite
Scroll to Top