Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Skaudvilėje įrengtas diskgolfo parkas

Skaudvilėje įrengta nauja laisvalaikio praleidimo erdvė – diskgolfo parkas. Iniciatyvą įgyvendino bendruomenė „Skaudvilės kraštas“, kuri įsigijo 9 diskgolfo krepšius ir Skaudvilės seniūnija, kuri paruošė aikšteles ir pastatė  krepšius įvairiose miesto vietose. 

Naująjį žaidimą pirmieji galėjo išbandyti Skaudvilės miesto šventės dalyviai – savaitgalį surengtos diskgolfo rungtynės. Jose dalyvavęs vienas iš iniciatyvos sumanytojų, Kęstutis Baršys, teigė, kad žaidimas nebuvo itin lengvas, todėl ateityje parką planuojama labiau pritaikyti pradedantiems žaidėjams, naujokams.

Skaudvilės miesto seniūno Gedimino  Dinapo manymu, šis žaidimas į miestą gali pritraukti ne tik profesionalių žaidėjų, bet ir norinčių išbandyti naująjį užsiėmimą. Pasak seniūno, gyventojų susidomėjimas ir įsitraukimas parodė, kad naujasis parkas taps mėgstama laisvalaikio praleidimo erdve. 

Diskgolfas yra panašus į tradicinį golfo žaidimą, tik jame naudojami diskai, o ne kamuoliukai. Žaidėjai nemuša kamuoliukų lazdomis į duobutes, o meta diskus į specialius krepšius. Tradiciškai tai būna specialūs metaliniai krepšiai su grandinėmis.

Žaidimo tikslas – per kuo mažiau metimų įmesti diską į krepšį. Žaidimas pradedamas nuo starto aikštelės, o kiti metimai daromi iš tos vietos, kurioje nusileido prieš tai mestas diskas.

Paprastai grupėje žaidžia nuo 3 iki 5 žaidėjų, bet galima žaisti ir 1, 2 ar daugiau žaidėjų. Pirmąjį metimą žaidėjai atlieka eilės tvarka nuo starto aikštelės. Visiems atlikus pirmą metimą, kitą savo metimą atlieka tas žaidėjas, kurio diskas yra toliausiai nuo krepšio. Metimas atliekamas iš tos vietos, kurioje nusileido prieš tai mestas diskas. Tokiu būdu yra artėjama prie krepšio tol, kol visi žaidėjai įmeta diską į krepšį.

[ngg src=”galleries” ids=”90″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

Pasidalinkite
Scroll to Top