Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Skelbiami elektroniniai nekilnojamojo turto viešieji aukcionai vyksiantys 2023 m. spalio mėn.

Medinis namas Tauragėje, Stoties gatvėjeTauragės rajono savivaldybės administracija skelbia elektroninius nekilnojamojo turto viešuosius aukcionus, kurie vyks 2023 m. spalio 26–27 dienomis.

Asmuo, ketinantis dalyvauti elektroniniame aukcione, privalo užsiregistruoti į konkretų elektroninį aukcioną e-varžytynių sistemoje – internetiniame puslapyje https://www.evarzytynes.lt.

Registracija leidžiama tik nurodytu registracijos laikotarpiu prie sistemos prisijungusiam naudotojui. Asmuo, pradėdamas registraciją į elektroninį aukcioną, turi būti sumokėjęs dalyvio registravimo mokestį ir garantinį įnašą.

Registracijos laikas 2023 m. spalio 23–24 dienomis.

Dėl išsamesnės informacijos kreiptis į Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriaus vyresn. specialistę Vilmą Bergelienę, 211 kabinetas, tel. (8 673) 34 729, Respublikos g. 2, Tauragėje  (Savivaldybės darbo laiko metu) arba www.taurage.lt, skiltyje ,,Veiklos sritys“, piktogramoje ,,Turto valdymas“ ir ,,Privatizavimas ir aukcionai“.

Viešame aukcione parduodamas Tauragės rajono savivaldybės nekilnojamasis turtas 2023 m. spalio mėn.:

  1. Butas, Tauragės r. sav., Skaudvilės sen., Skaudvilė, Kelmės g. 27-3
  2. Pastatas-gyvenamasis namas (parduodama 153,87 kv. m. iš 255,23 kv. m), 1/2 pastato-daržinės, 1/2 pastato-tvarto ir žemės sklypas, Tauragės r. sav., Žygaičių sen., Balčių k. 18
  3. Pastatas-ligoninė, Tauragės r. sav., Skaudvilė, Turgaus a. 3
  4. Butas, Tauragė, Stoties g. 41-4
Pasidalinkite
Scroll to Top