Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovai konsultuos paramos, užimtumo, pensijų, socialinio draudimo, žmonių su negalia socialinės integracijos ir kitais klausimais

Gegužės mėnesį startuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos iniciatyva „Kas man priklauso?“, keliausianti po šalies savivaldybes ir konsultuosianti šalies gyventojus apie socialinę paramą skirtingais gyvenimo atvejais.

Gegužės 27 d., penktadienį, nuo 13.30 val. iki 15.30 val. Tauragėje Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovai konsultuos žmones socialinės paramos, užimtumo, pensijų, socialinio draudimo, žmonių su negalia socialinės integracijos ir kitais klausimais.

Ministerijos atstovai suteiks išsamią konsultaciją Jums rūpimais klausimais. Kviečiame iš anksto užduoti klausimus šioje formoje – https://forms.gle/xeHSnKENudztEcRk9

Tauragėje apsigyvenusius ukrainiečius socialinės paramos ir užimtumo klausimais ukrainiečių ir rusų kalbomis konsultuos jų tautietė Inna, kuri šiuo metu dirba Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje.

Ministerija gyventojus konsultuos prie Tauragės rajono savivaldybės (Respublikos g. 2).

Kviečiame užsukti!

Visą informaciją apie socialinę paramą skirtingais gyvenimo atvejais rasite: www.kasmanpriklauso.lt 

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top