Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Startuoja didžiausia Tauragės miesto šventė istorijoje – pirmojo savaitgalio apžvalga

Jau šiandien, birželio 1-ąją, startuoja didžiausia Tauragės miesto šventė istorijoje!

10-ies dienų nuotykį šį vakarą pradedame su Anastasia Bukina, Kauno Bigbendu ir Vilte Kirstukaite – 18 val. Pilies kiemelyje, kur atidarysime Tarptautinį festivalį „Džiazo dienos Tauragėje 2023“. Aksominio balso savininkė iš Odesos ir žymusis Kauno Bigbendas žada užburiantį vakarą.

​Nuo 10 val. J. V. Kalvano parke vyko mažųjų edukacija „Tauragė — Lietuvos kultūros sostinė“ vaikų akimis, o 15 val. Tauragės Meno mokykla kviečia į parodos „Legenda apie Tauragę“ atidarymą Banko rūmuose.

Festivalis „Kvadratu“

Birželio 2-ąją dieną, penktadienį, startuos Festivalis „Kvadratu“. Nuo 12 iki 15 val. Pilies aikštėje vyks Monikos Dirsytės ir Agnės Sabulytės dėmesį kaustantis performansas „Ašies kodas“. 16 val. Muziejuje „Santaka“ įsikurs įspūdinga ir garsiai nuskambejusi Jolitos Vaitkutės instaliacija „(Ne)amžinos vertybės“, o birželio 3-iąją, 16 val. Pilies kiemelyje įvyks Edmundo Frėjaus darbų parodos atidarymas.

Bendruomenių festivalis „(NE)mieganti bendruomenė“ ir tautų mugė

Birželio 3-iąją dieną, šeštadienį, jau nuo 10 val. pasinersime į bendruomenių kaleidoskopą, kai Pilies aikštėje gyvybingai šurmuliuos tauragiškių šventė tauragiškiams!

Bendruomenių festivalį ir tautų mugę atidarys mūsų krašto kolektyvų kultūrinė programa, vėliau scenoje pasirodys miestų draugų kolektyvai iš Ukrainos, Sakartvelo, Lenkijos ir Slovakijos. Scenoje pinsis tautos, melodijos ir šokiai, atskleidžiantys turtingą kultūros kolektyvų ir bendruomenių paveldą. Vyks maisto degustacijos, edukacijos, o 17 val. dieną vainikuos grupės „Čillinam“ koncertas.

Dainų ir šokių ansamblių vakaras

Birželio 3-iąją dieną, šeštadienį, 22 val. Vasaros estradoje laukia vienas iš įspūdingiausių miesto šventės reginių. Didžiausias Lietuvoje Ansamblių vakaras „Gyvybės medis“ į Vasaros estradą suburs net 1400 atlikėjų.

Tai išskirtinis teatralizuotas koncertas, apjungiantis liaudiškus šokius, dainas ir įspūdingą šviesos dailę. Koncertas ruošiamas 2024-aisiais metais šimtmetį minėsiančiai Dainų šventei, o Tauro dienos taps unikaliausia repeticijos vieta ir proga pamatyti grandiozinį šou anksčiau nei visiems.

Bėgimas Tėvo dienai paminėti

O sekmadienį, birželio 4-ąją dieną Tauragės Bėgimo Klubas ir Tauragės Sporto Centras kviečia į Bėgimą Tėvo Dienos proga. Laukia trys skirtingų distancijų vaizdingi maršrutai Tauragės miesto gatvėmis ir sveikas laikas su šeima. Dalyvauti kviečiami visi bėgikai – nuo pačių mažiausių, kurių laukia 600 m. trasa, iki norinčių išbandyti savo jėgas 10 km. distancijoje. Bėgimui būtina registracija.

Pramogos

Šeštadienį ir sekmadienį, nuo 10 iki 20 valandos J. V. Kalvano parke mažuosius nemokamai džiugins vaikų numylėti „Kakės Makės“ batutai, Vytauto stadione

vyks futbolo turnyras, „Šilo“ aikštyne – kasmetinis miesto šventės tinklinio turnyras. Birželio 2 dienos popietę jaunimas kviečia į graffiti dirbtuves J. V. Kalvano parke, o 15 val. Pilies kiemelyje sustos elektromobiliai iš visos Lietuvos, dalyvaujantys varžybose „Ignitis ON: pažink Lietuvą!“.

 

Pilną Tauragės dienų programą ir ko tikėtis ateinančią savaitę galite rasti čia.

Pasidalinkite
Scroll to Top