Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Su verslo prisidėjimu bus tvarkoma Sandėlių gatvė

Su UAB „Šilutės automobilių keliai“ pasirašyta sutartis dėl Sandėlių gatvės remonto. Darbai bus atliekami su verslo (30 proc.) ir savivaldybės (70 proc.) prisidėjimu.

Susisiekimo komunikacijų, kitų inžinerinių statinių, inžinerinių tinklų statybos, rekonstravimo ir remonto, dalyvaujant fiziniams ir juridiniams asmenims, tvarkos aprašas patvirtintas prieš keletą metų. Pagal šią tvarką fizinių / juridinių asmenų iniciatyva ir jų lėšomis gali būti atnaujintos gatvės, keliai, automobilių stovėjimo aikštelės prie daugiabučių gyvenamųjų namų, šaligatviai, sporto aikštynai, vaikų žaidimų aikštelės, gatvių / kelių apšvietimo, lietaus vandens nuotekų tinklai, atlikti aplinkos sutvarkymo ir kiti darbai.

Sandėlių gatvės remonto darbus planuojama pradėti artimiausiu metu ir baigti šių metų lapkritį. Iš viso bus sutvarkyta 3000 kv m. ilgio gatvės atkarpa. Sutarties vertė – 89 958,62 Eur.

Ateityje su fizinių / juridinių asmenų prisidėjimu taip pat planuojama atnaujinti Jūros skg., Linų g., Verslininkų g. (Tarailiuose).

Paraiškos dėl prisidėjimo prie susisiekimo komunikacijų, inžinerinių tinklų ar kitų inžinerinių statinių sutvarkymo ar įrengimo darbų priimamos Tauragės rajono savivaldybės Bendrajame ir civilinės metrikacijos skyriuje arba paštu adresu Respublikos g. 2, Tauragė. Visą tvarkos aprašą rasite ČIA.

[ngg src=”galleries” ids=”105″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

Pasidalinkite
Scroll to Top