Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Nuo šiol pranešti apie Tauragės rajone esančias problemas bus dar paprasčiau – gyventojams nereikės siųsti laiškų ar eiti į Savivaldybę rašyti prašymo dėl neveikiančio apšvietimo, sulūžusio suolelio remonto ar kitos mieste pastebėtos problemos sprendimo. Visa tai galima padaryti  adresu www.tvarkaumiesta.lt (dešinėje portalo pusėje pasirinkus „Tvarkau Tauragę“) arba parsisiuntus „Tvarkau miestą“ programėlę. Čia suteikiama galimybė pranešimą apie problemą nusiųsti akimirksniu, bet kuriuo paros metu. 

Pranešimai automatiškai nusiunčiami į Tauragės rajono savivaldybės administracijos dokumentų valdymo sistemą, kurioje yra užregistruojami ir iškart nukreipiami į reikiamus skyrius sprendimams. 

Programėlėje galima sekti savo ir kitų vartotojų pranešimų statusą, matyti problemas interaktyviame žemėlapyje, pasirinkti problemas pagal dominančią kategoriją ar vietą. Specialistų paruošti atsakymai yra matomi viešai. 

Projektas „Tvarkau miestą“  yra Vilniaus savivaldybės sukurtas portalas, kuriame integruoti ir kiti Lietuvos miestai.

• Gyventojai gali greitai informuoti savivaldybės darbuotojus apie problemas, esančias mieste;
• Informaciją apie problemas vartotojai gali pateikti bet kuriuo paros metu ir nesvarbu kur esant;
• Sudaryta galimybė peržiūrėti visas savo užregistruotas problemas bei pasitikrinti jų eigą.

Pastebėjus problemą kviečiame gyventojus apie ją pranešti naujuoju būdu – adresu www.tvarkaumiesta.lt arba parsisiuntus nemokamą „Tvarkau miestą“ programėlę!  

Pasidalinkite
Scroll to Top