Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Surengta respublikinė ikimokyklinio ugdymo mokytojų metodinė praktinė konferencija „Geroji patirtis įgyvendinant metodinę priemonę „Žaismė ir atradimai“

Kovo 15 d. Tauragės kultūros centre vyko Respublikinė ikimokyklinio ugdymo mokytojų metodinė praktinė konferencija „Geroji patirtis įgyvendinant metodinę priemonę „Žaismė ir atradimai“. Konferencijos tikslas buvo sudaryti sąlygas mokytojams dalintis inovatyviomis idėjomis, veiklomis, įgyvendinant metodinę priemonę „Žaismė ir atradimai“.

Renginyje dalyvavo pranešėjai iš Kauno, Šilutės, Šilalės, Ukmergės, Kelmės, Radviliškio, Gargždų, Šakių, Šiaulių, Jurbarko, Tauragės. Atvyko nemažas būrys ir klausytojų iš Šilalės, Šilutės, Ukmergės, Vainuto, Vilniaus. Konferencijoje svečiavosi Tauragės rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jūratė Veisienė, Tauragės pagalbos mokytojui ir mokiniui centro direktorė Rita Katauskienė bei didžiausio Lietuvoje Biuro ir mokyklinių prekių tinklo Officeday atstovai.

Mokytojos pranešimuose dalijosi gerąja patirtimi įgyvendinant metodinę priemonę, diskutavo, aiškinosi kylančius klausimus.

Dalyviai „Kodėlčiaus“ komandai dėkojo už puikiai organizuotą ir daug žinių davusią konferenciją.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top