Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Surengtas virtualus mero padėkos vakaras

Gruodžio 22 dieną vyko Tauragės rajono savivaldybės mero Dovydo Kaminsko padėkos vakaras. Tradicinis metų renginys šiais metais buvo kitoks – virtualus. Padėkos renginio metu apžvelgti prasmingi metų darbai, įvertinti nusipelnę Tauragės rajono žmonės.

„Virtualiai susitikome padėkoti savo kraštą mylintiems, aktyviems, iniciatyviems žmonėms, kurie turtina mūsų kraštą savo darbais, idėjomis ir su besąlygiška meile dirba savo kraštui“,– tokiais žodžiais renginį pradėjo Rima Bandzinaitė-Latožienė.

Nepaisant kitokio padėkos vakaro formato, meras pasidžiaugė galimybe nuotoliniu būdu aptarti įgyvendintus darbus, projektus, įvertinti veiklius ir iniciatyvius tauragiškius. Mero teigimu, labai svarbu padėkoti visiems, kurie prisidėjo prie Tauragės krašto kūrimo ir pagerbti tuos, kurie tai darė su ypatingu užsidegimu, meile ir negailėdami asmeninio laiko. „Žingsnis po žingsnio nuosekliai kuriame geresnį Tauragės rajoną ir ruošiame tinkamas sąlygas laimingam gyvenimui“,– džiaugėsi D. Kaminskas.

Už atliktus darbus ir įgyvendintas iniciatyvas meras nominantams perdavė Tauro rago statulėlės, kurias sukūrė tauragiškis menininkas Kęstutis Plyskaitis. Statulėlės įteiktos Broniui Rudžiui – už ilgametį nuoširdų darbą ir prasmingą visuomeninę veiklą, Tadui Nausėdai – už jaunatvišką ryžtą kuriant inovatyvų ir modernų ūkininko ūkį, Danui Masiulioniui – už atsidavimą mediko profesijai, nuoširdų ir kilnų darbą bei situacijos valdymą Tauragės rajone pandemijos metu, Tauragės  „Lions“ klubo nariams Laurynui Jaručiui ir Valdui Latožai – už patriotiškumą skatinančią iniciatyvą – Sausio 13-osios atminties akcijos „Sustok už didvyrius“ organizavimą, Donata Buciūtei – už nenuilstamą energiją dalyvaujant kultūrinėje veikloje bei svarų indėlį organizuojant festivalį „Menų festas“, Pagramančio bendruomenės centrui „Gramančia” – už svarų indėlį puoselėjant rajono kultūros tradicijas bei sėkmingai įgyvendintą socialinį projektą, Jūratei Orlovienei – už atsidavimą savo profesijai, didelį atsakomybės ir pareigingumo jausmą, Tauragės vardo garsinimą.

Renginio metu taip pat padėkota įvairių įstaigų, įmonių, organizacijų darbuotojams, kurie didžiąją gyvenimo dalį dirbo dėl Tauragės. Už ilgametį nuoširdų darbą ir perduotą patirtį padėkota 40-čiai žmonių. 

Įvertinus atliktus darbus, meras palinkėjo ir toliau dirbti dėl Tauragės, stengtis, kad šalia esantis žmogus jaustųsi laimingesnis, geresnis, išklausytas ir suprastas. „Būkime pavyzdžiu ir pokyčiu kitiems. Kai gerais ir prasmingais  darbais užsikrečia kuo daugiau žmonių, mūsų kraštas gerėja, šiltėja žmonių tarpusavio santykiai, didėja bendruomeniškumas”,– sakė Dovydas Kaminskas.

 

 

 

Pasidalinkite
Scroll to Top