Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Susiburti pakvietė Bendruomenių festivalis

Birželio pirmąjį savaitgalį Tauragės Pilies aikštėje tauragiškius ne tik linksmintis, bet ir dalyvauti edukacijose kvietė Bendruomenių festivalis. Bendruomenių atstovai tauragiškiams ir miesto svečiams buvo paruošę ne vieną staigmeną. Ką veikti, ko mokytis rado kiekvienas. Į edukacijas kvietė Tauragės krašto muziejus „Santaka“ ir dailininkė Areta Didžionienė. Pačios bendruomenės susirinkusius Pilies aikštėje vaišino tradiciniais patiekalais, ne vienas iš aikštės išėjo pasiruošęs vasaros malonumams – susirišęs vantą.

Dailininkė Areta Didžionienė supažindino norinčius su dailės technikomis, visi, neabejingi menui galėjo čia pat aikštėje nutapyti paveikslą, o besidomintys savo krašto istorija buvo laukiami Tauragės karšto muziejaus „Santaka“ edukacijoje „Dingusi Tauragė“. Edukacijos metu dalyviai susipažino su savo gimtojo miesto praeitimi, turėjo galimybę palyginti dabartinę Tauragę su ta, kuri buvo tarpukaryje.

Šio projekto dar viena dalis – savanorystės seminaras, kurį vedė pusę pasaulio apkeliavusi savanorė Rimantė Balsiūnaitė. Rimantė susirinkusiems papasakojo ne tik apie apkeliautas šalis, bet ir apie savanorystę, kuri pakeitė jos pačios gyvenimą.


Ačiū bendruomenėms, lektoriams ir visiems, kurie prisidėjo prie šio renginio.

Bendruomenių festivalis projekto „Viešųjų iniciatyvų centrų tinklo Lietuvos pasienio zonoje įkūrimas“ dalis, kurį finansuoja Europos Sąjunga.

Pasidalinkite
Scroll to Top