Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Susisiekimo viceministrė Agnė Vaiciukevičiūtė: „Tauragė yra pavyzdys Lietuvai“

Antradienį Tauragėje lankėsi Susisiekimo viceministrė Agnė Vaiciukevičiūtė. Viceministrė susitiko su Tauragės, Šilalės, Jurbarko ir Pagėgių savivaldybių merais bei aptarė elektromobilumo, 5G plėtrą savivaldybėse, darnaus judumo iššūkius, pristatė ministerijos rengiamą dviračių takų plėtros planą, susipažino su situacija regione.

Vizito metu apžiūrėti Tauragės dviračių takai. Pasak susisiekimo viceministrės A. Vaiciukevičiūtės, nepaisant to, kokiu tikslu važiuojama dviračiu, kelionė juo privalo būti saugi, patogi ir neriboti dviratininkų. Tam Susisiekimo ministerija turi parengusi aiškų dviračių takų plėtros planą.

„Pirmą kartą įvertinę tiek valstybinių, tiek regioninių dviračių takų būklę ir kartu su Lietuvos automobilių kelių direkcija baigdami rengti dviračių takų plėtros žemėlapį, akivaizdžiai matome nuoseklumo trūkumą, takų „išsimėtymą“ atkarpomis – bendro jų tinklo nėra. Tam sutvarkyti nuo šių metų planuojame skirti tris kartus didesnį finansavimą. Iki 2030 m. šalia valstybinės ir vietinės reikšmės kelių turėtų būti nutiesta apie 1300 km dviračių takų. Siekdami tikslo sukurti dviračių Lietuvą, aktyviai bendradarbiaujame su šalies savivaldybėmis“, – sakė A. Vaiciukevičiūtė.

Pasak ministrės, Tauragės regionas – vienas iš gerų pavyzdžių, kur atnaujinamas ir nuosekliai plečiamas dviračių takų tinklas.

Viceministrė taip pat apsilankė Tauragės autobusų stotyje, kurioje pristatyti du nauji ekologiški elektra varomi autobusai. A. Vaiciukevičiūtė pasidžiaugė, kad Tauragė yra išsiskirianti, viešojo transporto atnaujinimo srityje pirmaujanti savivaldybė.

Viceministrė Tauragei linkėjo ir toliau sėkmingai plėtoti savo infrastruktūrą, žaliąjį kursą ir inovacijų politiką bei pridūrė, kad sklandžiai įgyvendindama žaliuosius sprendimus Tauragė yra pavyzdys Lietuvai.

Apsilankymas Tauragėje – vienas iš Susisiekimo ministerijos suplanuotų vizitų regionuose, kurie tęsis iki 2022 m. pavasario. Jų metu bus aplankyta visa Lietuva – Kauno, Tauragės, Klaipėdos, Telšių, Šiaulių, Alytaus, Utenos, Marijampolės, Panevėžio ir Vilniaus apskritys.

[ngg src=”galleries” ids=”160″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

Pasidalinkite
Scroll to Top