Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Sveikatos priežiūros įstaigos dirbs ir ilgąjį savaitgalį

Informuojame, kad sveikatos priežiūros įstaigos dirbs ir ilgąjį savaitgalį – spalio 30-lapkričio 2 dienomis. Asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo grafikas pateikiamas žemiau.

Ilgąjį savaitgalį veiks šeimos medicinos centrai, mobilusis punktas, mobilios komandos vyks pas COVID-19 sergančius rizikos grupei priklausančius žmones. Rizikos grupei priskiriamos nėščios moterys, asmenys, sulaukę 65 ir daugiau metų ir žmonės, sergantys lėtinėmis ligomis.

Šeimos medicinos paslaugų teikimui užtikrinti savivaldybėje veiks bent viena šeimos medicinos paslaugas teikianti įstaiga, kuri per dieną dirbs 4 val. tiesioginio kontakto būdu ir 4 val. nuotoliniu būdu. Savivaldybės tam pasitelks personalą tiek iš viešųjų, tiek iš privačių įstaigų. Savivaldybės paskirtoje įstaigoje šeimos medicinos paslaugos bus teikiamos visiems prie savivaldybės teritorijoje esančių pirminių sveikatos priežiūros įstaigų prisirašiusiems gyventojams.

Ilgąjį savaitgalį dirbs ir asmens sveikatos priežiūros įstaigos, atliekančios COVID-19 tyrimus PGR metodu, kurios tyrimų rezultatus suves į esveikatos sistemą.

Visi pacientai, pajutę peršalimo simptomus – karščiavimą, kosulį ar dusulį, turi kreiptis į šeimos gydytoją, pagal galimybes atlikti COVID-19 ligos tyrimus mobiliame punkte. Testui dėl koronaviruso užsiregistruoti galima Karštąja koronaviruso linija 1808 arba internetinėje svetainėje 1808.lt. Esant poreikiui, šeimos gydytojas pacientą gali siųsti į karščiavimo kliniką, išsamesniam ištyrimui. Karščiavimo klinikos dirbs ne trumpiau kaip po 4 val. per dieną.

Poliklinikose ir miestų ar rajonų savivaldybių ligoninių konsultacinėse poliklinikose bus teikiamos radiologijos, echoskopijos, endoskopijos, chirurgijos ir medicininės laboratorijos paslaugos.

Ilgąjį savaitgalį veiks ir šalies COVID-19 vakcinavimo centrai.

[ngg src=”galleries” ids=”127″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

Pasidalinkite
Scroll to Top