Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Šventinis savaitgalis Tauragėje (nuotraukų galerija)

Savaitgalį iškilmingai paminėjome Tauragės 514-ąjį gimtadienį. Viso šventinio savaitgalio metu mus džiugino muzikiniai ir teatro pasirodymai, įspūdingos parodos, žmonės rinkosi į kūrybines dirbtuvėles, o visame mieste aidėjo muzikos garsai. Šventės metu daug dėmesio skirta vaikams, kurie net tris dienas galėjo džiaugtis nemokamomis pramogomis, puošti miesto aikštės grindinį savo piešiniais, stebėti lėlių teatro spektaklį „Batuotas katinas“. Penktadienį ir šeštadienį vyko dar neregėti ugnies ir fontanų šou.

Šventinį savaitgalį Tauragės kultūros rūmų kiemelyje atidarė grupės „Folk trio“ gyvo garso koncertas, kurio metu buvo pristatyta ir paroda „Tauragei 514“. Šventės atidarymo metu sveikinimo žodį tarė Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas, kuris kvietė visiems iš naujo atrasti savąjį miestą.

„Tauragė – ypatingas miestas. 514 metų čia gyveno įvairių kultūrų žmonės, kurie puoselėjo skirtingas tradicijas, toleranciją ir kūrė mūsų Tauragę. Kai kuriems miestą teko atkurti po karų, kai kurie kuria dabar – tai yra mes. Ačiū kuriantiems šį grožį, kuris šiandien yra matomas visame mieste“,– sakė D. Kaminskas.

Antrąją šventės dieną Tauragės kultūros rūmuose vyko iškilminga Garbės piliečių regalijų įteikimo ceremonija, kurios metu buvo apdovanoti net keturi garbės piliečiai. Tauragės garbės piliečio regalijos įteiktos keturiems tauragiškiams – lengvosios atletikos treneriui Aloyzui Šlepavičiui, verslininkui Antanui Stankui, buvusiam Tauragės rajono savivaldybės tarybos nariui, Mažonų seniūnijos seniūnui Jonui Samoškai, tautodailininkei Onai Paulauskienei. Suteiktas ir garbės ženklas „Už nuopelnus Tauragei“, jis atiteko vaikų poetui Jonui Jakštaičiui-Šapeliui.

Šių metų miesto šventėje galėjome pastebėti ir naujovių. Bažnyčių gatvę puošė Tauragės įmonių, organizacijų, įstaigų ir bendruomenių Tauro ragų kompozicijos, skirtos paminėti Tauragės gimtadienį. Taip pat šventės miesto proga sudarytas ir specialus žemėlapis, kuriame pažymėtos pramogų ir koncertų vietos, tokios kaip Kultūros rūmai, Pilies aikštė, TAJA, Atgimimo aikštė, Kartų parkas, J. V. Kalvano parkas ir Liberty Beach.

Šventės metu Tauragės rajono savivaldybės administracijos pastato sienas papuošė Tauragės draugų ir partnerių vėliavos. Tauragei ir jos žmonėms palinkėta sveikatos, sėkmės, bendrystės ir gražių akimirkų. 

[ngg src=”galleries” ids=”47″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

Pasidalinkite
Scroll to Top