Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Šventiniu laikotarpiu – muzikiniai pasirodymai, tautodailininkų ir bendruomenių mugės

Advento laikotarpis Tauragėje turiningas ir prasmingas. Šventiniu laikotarpiu vyksta įvairios parodos, edukacijos,  kiekvieną sekmadienį, Švč. Trejybės parapijos bažnyčioje ir bažnyčios skvere – muzikiniai pasirodymai, tautodailininkų ir bendruomenių mugės.

Šį sekmadienį, gruodžio 12 dieną, nuo 11 val. kviečiame į Tauragės meno mokyklos moksleivių pasirodymą „Kalėdiniai atvirukai“, o 13 val. į Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentų sakralinės muzikos koncertą.

Sekantį savaitgalį, gruodžio 19 dieną, 11 val. suplanuotas Gospel choro „Gloria“ koncertas, o 13 val. – vargonų ir „Sonum brass trio“ koncertas.

Primename, kad iki gruodžio 19 dienos taip pat vyksta akcija „Rašyk laišką Kalėdų seneliui“. Laiškų dėžutė yra pastatyta prie pagrindinės miesto eglės, Pilies aikštėje, į visus vaikų laiškus bus atsakyta.

Šv. Kūčių vakarą Bažnyčios skvere vyks iškilminga Prakartėlės šventinimo ceremonija, antrąją Kalėdų dieną Švč. Trejybės bažnyčioje suplanuotas styginių kvarteto „Chordos“ koncertas, o Martyno Mažvydo evangelikų liuteronų bažnyčioje – Gospel choro „Gloria“ kalėdinių giesmių koncertas.

Stebuklingo Kalėdų laukimo!

Pasidalinkite
Scroll to Top