Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Švietimo įstaigoms bus perduota 250 000 vienkartinių medicininių veido kaukių

Tauragės rajono savivaldybės administracija Su UAB „Aribolt“ pasirašė sutartį dėl vienkartinių medicininių veido kaukių įsigijimo. Iš viso savivaldybei pristatyta 250 000 veido kaukių, jos bus perduotos rajono švietimo įstaigos. Šios sutarties vertė – 12 100 Eur.

Dėvėti apsaugines veido kaukes yra įpareigoti mokiniai, ugdomi pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas, ir kiti vyresni nei 6 metų asmenys. Švietimo įstaigų uždarose patalpose mokiniai privalo dėvėti tik medicinines kaukes ar respiratorius, t.y. paprastos medžiaginės kaukės netinka.

Numatyta, kad vienas vaikas gaus 2 medicinines veido kaukes per dieną, įsigyto kaukių kiekio turėtų pakakti 3 mėnesiams.

Kaukių leidžiama nedėvėti asmenims sportuojant, veiklų, kurių negalima atlikti būnant su kauke, vykdymo metu, taip pat neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei.

Siekiant suvaldyti COVID-19 plitimą, švietimo įstaigose išlieka reikalavimas maksimaliai riboti kontaktus, laikytis atstumų, vėdinti patalpas ir kt.

Pasidalinkite
Scroll to Top