Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tapk aplinkosauginio projekto ambasadoriumi!

Jau 7-us metus organizuojamas aktyvusis „Mes rūšiuojam. Vasara“ projekto etapas kviečia veiklius bendruomenių gyventojus tapti šio aplinkosauginio projekto ambasadoriais ir kurti atsakingą, aplinką tausojančią visuomenę!

Apie projektą

  • Suburkite savo bendruomenę, rinkite elektros ir elektroninės įrangos bei nešiojamų baterijų atliekas, o UAB „Atliekų tvarkymo centras“ darbuotojai su Jumis suderintu laiku ir suderintoje vietoje atvažiuos jų paimti.
  • Atliekos, paimant jas iš Jūsų atstovaujamos bendruomenės, pasveriamos ir paliekama pažyma, kurioje bus nurodomi atliekų kiekis ir rūšis.
  • Pasibaigus projekto aktyviam etapui (rugsėjo mėn.) organizatoriai suskaičiuos bendruomenių sukauptus taškus, už kuriuos iš projekto partnerių bendruomenės galės įsigyti prekių ir paslaugų.
  • Daugiausiai atliekų projekto metu tarp savo etapo dalyvių surinkusiai bendruomenei bus papildomai skiriami 200 EUR vertės kuponai prekėms įsigyti.

Atliekų surinkimo etapai regionuose

I ETAPAS (06.01 – 07.01) – registracija atliekų surinkimui Klaipėdos, Telšių, Šiaulių ir Tauragės apskrityse.
II ETAPAS (07.01 – 08.01) – registracija atliekų surinkimui Kauno, Marijampolės ir Alytaus apskrityse.
III ETAPAS (07.15 – 08.15) – registracija atliekų surinkimui Panevėžio, Utenos ir Vilniaus apskrityse.

Kodėl verta prisijungti?

Bendradarbiaudami su mumis ne tik tinkamai sutvarkysite elektronikos, nebenaudojamos buitinės technikos, nešiojamų baterijų atliekas, prisidėsite prie jaukesnės ir saugesnės Jūsų bendruomenės aplinkos kūrimo, bet ir už sukauptus taškus įsigysite Jums ir Jūsų bendruomenei reikalingų prekių ir/ar paslaugų (prekes rinksitės iš tokių įmonių, kaip:

Kviečiame registruotis telefonu 8 (5) 206 0901 / 8 684 03849 arba [email protected].
Daugiau informacijos: 8 684 03849, [email protected].

Pasidalinkite
Scroll to Top