Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tarptautinis jaunimo vasaros piknikas Skaudvilėje

Birželio 20 dieną Skaudvilėje vyko Skaudvilės atviros jaunimo erdvės, Tauragės atvirojo jaunimo centro jaunimo darbuotojų ir „Tauragės apskritojo stalo“ organizuotas tarptautinis vasaros piknikas, sutraukęs daugiau nei 200 dalyvių.

Ryte tarptautinio Erasmus+ projekto „Greenscape: Youth Workers Navigating Nature“, įgyvendinamo „Tauragės apskritojo stalo“ ir dar 10 partnerių, dalyviai drauge su Skaudvilės gimnazijos ir Skaudvilės ugdymo ir vaiko gerovės centro mokiniais leidosi į Skaudvilės atviros jaunimo erdvės organizuotą žygį/aplinkos tvarkymosi akciją, kurios metu taip pat dalyvavo įvairiuose su gamta, ekologija ir tvarumu susijusiose edukacijose.

Vėliau renginio dalyviai turėjo galimybę pasivaišinti Skaudvilės įžymiaisiais kleckais „Im i met“ ir išklausyti edukacijos apie šio patiekalo istoriją ir gamybą.

Galiausiai, vyko tarptautinės tinklinio varžybos ir kiti užsiėmimai jaunimui, kuriuos organizavo Tauragės jaunimo ir jaunimo organizacijų sąjunga „Tauragės apskritasis stalas“ , įgyvendindama Jaunimo reikalų agentūros finansuojamą projektą „Žingsniai link geresnes ateities“. Projekto tiklsas – bendradarbiaujant su jaunimo ir su jaunimu dirbančiomis organizacijomis, atvirais jaunimo centrais ir erdvėmis integruoti skirtingų tikslinių grupių jaunimą į atvirojo jaunimo centro veiklas, prisidėti prie jaunimo pilietiškumo ugdymo bei psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijos.

Tinklinio varžybos buvo organizuojamos bendradarbiaujant su Šilalės atviru jaunimo centru „Pulsas“, Jurbarko atviru jaunimo centru, Ariogalos atviru jaunimo centru.

Tinklinio metu jaunimas iš kitų rajonų ne tik varžėsi, bet ir turėjo galimybę pabendrauti su jaunimu iš kitų rajonų ir net 11 pasaulio šalių atstovais bei užmegzti naujas pažintis. Turnyre dalyvavo 10 komandų iš Ariogalos, Šilalės, Tauragės, Skaudvilės ir Erasmus+ projekto. Nugalėtojais tapo skaudviliškių komanda „Antitrikojai“, atroji vieta – „Kleckai“ iš Erasmus+ projekto, trečioji – „TAURAGĖ“.

Įvertinkite paslaugos suteikimą!
[Vertinimai: 0 Vidurkis: 0]
Pasidalinkite
Scroll to Top