Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tauragėje bus įrengta 20 realaus laiko informacijos švieslenčių autobusų stotelėse

Tauragėse rajono savivaldybė skatindama gyventojus dažniau naudotis viešuoju transportu, jau šiais metais įrengs 20 realaus laiko informacijos švieslenčių. Liepos 25 d. pasirašytos dvi sutartys su UAB „Du trys“, dėl švieslenčių įrengimo autobusuose, autobusų stotelėse ir autobusų stotyje.

Techninę įrangą sudarys GPS pozicijos fiksavimo įrenginiai 20 autobusų, keleivių informavimo ekranai: 13 vnt. autobusų stotelėse ir 7 vnt. Tauragės autobusų stotyje, iš jų 5 autobusų stotyje atvykimo ir išvykimo perone ir 2 vnt. autobusų stoties keleivių laukiamojoje salėje.

Interaktyvios švieslentės bus įrengtos prie Šilalės ir Aerodromo gatvių sankirtos, Gedimino gatvėje prie autobusų stoties, prekybos centrų „Maxima“ ir „Iki“ bei mikrorajono autobusų sustojimo vietoje. Taip pat Dariaus ir Girėno gatvėje prie pašto ir Tauragės pilies aikštės, bei centrinio miesto turgelio. Dar dvi švieslentės bus įrengtos Vytauto gatvėje prie J. V. Kalvano parko.

Bendrai švieslenčių įrengimui bus skirta daugiau kaip 285 tūkst. eurų. Iš jų elektroninės keleivių informavimo sistemos įrengimas autobusų stotelėse ir autobusų stotyje kainuos 234 149,52 Eur, o keleivių informavimo sistemos įrengimas autobusuose – 51 667,00 Eur. Švieslenčių įrengimo darbus planuojama atlikti iki šių metų galo, o jiems bus taikoma 5 metų garantija.

Tikimasi, kad įgyvendinus šį projektą bus toliau plėtojama efektyvi susisiekimo sistema, didinant kokybiško viešojo transporto infrastruktūrą. Tai padės auginti viešojo transporto kokybę ir patrauklumą, bei plėtoti darnaus judumo infrastruktūrą. Naujų švieslenčių įrengimas yra Darnaus judumo plano dalis.

Primename, kad Tauragės rajono gyventojai ir svečiai viešuoju transportu Tauragės rajone gali naudotis nemokamai.

Įvertinkite paslaugos suteikimą!
[Vertinimai: 0 Vidurkis: 0]
Pasidalinkite
Scroll to Top