Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tauragėje duris atvėrė modernus sporto klubas

Spalio 21-ąjąTauragėje duris atvėrė naujas ir modernus sporto klubas. Simbolinę sporto klubo atidarymo juostelę perkirpo rajono meras Dovydas Kaminskas ir Savivaldybės administracijos direktorė Gintarė Rakauskienė.

Naujasis sporto klubas įsikūręs Tauragės bendruomenių namuose, antrame aukšte. Notoliese įrengtas Tauragės baseinas, minėtuose Bendruomenių namuose vyksta įvairios veiklos. Mero D. Kaminsko teigimu, visas šis kompleksas ateityje gali virsti patraukliu sveikatingumo, sporto ir pramogų komplesu ne tik mūsų regione, bet ir visoje Lietuvoje.

Daugiau kaip 500 m2 sporto salės erdvėje įrengti 8 kardio treniruokliai (bėgimo takeliai, dviračiai, elipsiniai), virš 40 laisvų svorių treniruoklių, skirtų pečių, rankų, krūtinės, nugaros, kojų ir kitiems raumenims stiprinti, taip pat daugiau nei 60 vnt. papildomo sporto inventoriaus (kilimėliai, lazdos, grifai ir kt). Įrengtos rūbinės, daiktų saugojimo spintelės, dušai, tualetai.

Numatyta, kad sporte klube vyks individualios ir grupinės treniruotės. Sporto treneris supažindins su treniruokliais ir pratimais bei prižiūrės sportuojančius.

Vienkartinis bilietas į sporto salę iki 1,5 val. mokiniams, studentams, senjorams (nuo 60 metų) ir neįgaliesiems darbo dienomis iki 16 val. kainuos 5 eurus, darbo dienomis nuo 16 val., savaitgaliais ir švenčių dienomis – 7 eurus. Mėnesio abonementinis bilietas kainuos nuo 20 iki 35 eurų. Metų abonementas darbo dienomis mokiniams, studentams, senjorams (nuo 60 metų) ir neįgaliesiems kainuos 192 eurus, o visomis savaitės dienomis 240 eurų. Suaugusiesiems atitinkamai 240 ir 336 eurus. Kainoraštis skelbiamas čia.

Pasidalinkite
Scroll to Top