Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tauragėje – kultūrinės edukacijos forumas „Kultūra atrakina“

Siekdami sutelkti kultūrinių edukacijų teikėjus ir mokyklų atstovus bendrai diskusijai apie kultūros ir švietimo sinergiją, kviečiame į septintąjį projekto „Kultūrinės edukacijos sistemos modernizavimas“ kultūrinės edukacijos forumą Tauragėje. Lapkričio 17 d. vyksiančio forumo metu edukacijos ekspertai, praktikai ir vizionieriai dalysis patirtimis, vyks praktinės veiklos.

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos kartu su Kultūros ministerijos bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos įgyvendinamo projekto tikslas – tobulinant kultūrinės edukacijos sistemą ir įrankius (Kultūros paso programą, kultūrinės edukacijos koordinatorių ir kultūros edukatorių kompetencijas ir tinklą, kultūrinių intervencijų metodus bei tam pritaikytą IT sistemą) plėtoti kultūros ir švietimo sinergiją, ugdyti mokinių kūrybingumą.

Šio Projekto vykdymo metu iš viso planuojama įgyvendinti 10 kultūrinės edukacijos forumų visose Lietuvos apskrityse. Forumų tikslas – sutelkti kultūrinių edukacijų teikėjus ir mokyklų atstovus bendrai diskusijai apie kultūros ir švietimo sinergiją. Forumuose patirtimi dalijasi kultūrinės edukacijos ekspertai ir praktikai, vyksta kultūrinės edukacijos teikėjų (dirbančių pagal Kultūros paso programą) kontaktų mugė bei praktinės edukacinės veiklos kultūros įstaigose.

Forumas „Kultūra atrakina“ jau sėkmingai įvyko Klaipėdoje, Šiauliuose, Kaune, Alytuje bei Panevėžyje, o lapkričio 17-ąją, 13.00 val. vyks Tauragėje, bendruomenių namuose (Vytauto g. 141, Tauragė). Kviečiame Tauragės apskrities savivaldybių švietimo, kultūros ar kultūros, švietimo ir sporto skyrių bei švietimo centrų atstovus dalyvauti šiame forume. 

Visus norinčius dalyvauti forume kviečiame registruotis iki lapkričio 16 d.: https://bit.ly/3H4PL7x. Vietų skaičius yra ribotas.

Renginio programą rasite ČIA.

Pasidalinkite
Scroll to Top