Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tauragėje lankėsi Lietuvos krepšinio federacijos vadovai

Spalio 1 dieną (penktadienį) Tauragėje lankėsi Lietuvos krepšinio federacijos vadovai – prezidentas Vydas Gedvilas ir generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas.

Vizito metu aptarta Tauragės rajono sporto infrastruktūra, ateities perspektyvos. Kalbėtasi apie sporto ir kultūros arenos statybą, kuriamą sporto sistemą, dabartines Lietuvos įstatymų spragas, vaikų ugdymą ir Lietuvos bei Tauragės krepšinio ateities perspektyvas.

„Tauragėje turime rimtą jaunų, perspektyvių krepšinio trenerių komandą tiek Tauragės sporto centre, tiek Tauragės krepšinio mokykla, stiprią krepšinio bendruomenę, tradicijas, rėmėjų bendruomenę, nuolat gerinamą sporto infrastruktūrą ir nuosekliai tobulinamą finansavimo sistemą. Lieka tik dirbti, tobulėti, tobulinti kitus ir siekti rezultatų“,– sakė Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas“.

Federacijos prezidentas džiaugėsi rajono vadovo požiūriu, pasiektais rezultatais ir trenerių Tauragėje gausa. Pasak federacijos atstovų, labai svarbu skirti dėmesį regionams, palaikyti glaudžius ryšius su treneriais ir sporto vadovais. „Viskas prasideda nuo trenerio, todėl svarbu motyvuoti ir siekti geriausių rezultatų“,– sakė V. Gedvilas. 

V. Gedvilas taip pat atkreipė dėmesį, kad ateinantys metai yra paskelbti krepšinio metais, tad artėja Lietuvos krepšinio federacijos šimtmečio renginiai, kurie bus minimi ir Tauragėje. Pasak jo, tai bus didelė šventė, skirta ne tik sportininkams ir treneriams, bet ir visai bendruomenei. 

Po oficialios vizito dalies Lietuvos krepšinio federacijos vadovai V. Gedvilas ir M. Balčiūnas drauge su rajono meru D. Kaminsku dalyvavo V. Bučnio atminimo taurės krepšinio turnyre, vykusiame Bastilijos sporto komplekse.

[ngg src=”galleries” ids=”111″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″] 

Pasidalinkite
Scroll to Top