Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tauragėje lankėsi Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla

Spalio 25 dieną Tauragėje lankėsi Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla, kuris Tauragės rajono savivaldybės Tarybos nariams pristatė planuojamus pokyčius Lietuvos policijoje.

Prieš pristatymą komisaras padėkojo Tauragės rajono savivaldybei už bendradarbiavimą organizuojant Policijos ir visuomenės šventę Tauragėje bei įteikė rajono merui Dovydui Kaminskui padėką ir Lietuvos policijos ženklą.

Pristatymo metu buvo aptartas mažėjantis policijos pareigūnų kiekis ir to priežastys. Apžvelgtas pareigūnų kiekio pasiskirstymas pagal teritorijų plotą ir gyventojų skaičių.

Pristatyti jau įgyvendinti bei planuojami Lietuvos policijos pokyčių etapai. Antrajame etape, nuo 2023 m. rugsėjo 1 dienos apjungtos ir perskirstytos Policijos departamento veiklos padalinių funkcijos, o nuo šių metų lapkričio mėnesio šalies mastu centralizuojamos licencijavimo funkcijos.

Renovuoto Tauragės policijos pastato atidarymas
Tauragės policijos nuotr.

Po pristatymo Policijos generalinis komisaras ir Tauragės rajono savivaldybės meras vyko į Tauragės apskrities vyriausiąjį komisariatą, kur perkirpo simbolinę juostelę rekonstruoto ir modernizuoto Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastato atidarymo renginyje.

Atidaryme taip pat dalyvavo UAB ,,Rainių statyba“ direktorius, Pagėgių savivaldybės meras, Šilalės rajono savivaldybės meras bei kiti svečiai. Pastatą pašventino kapelionas Remigijus Saunorius.

Atnaujinus pastatą darbas vyks moderniose ir daug erdvesnėse patalpose, o pareigūnai turės daugiau galimybių tobulinti savo taktinius ir kitus profesinius įgūdžius.

Pasidalinkite
Scroll to Top