Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tauragėje ruošiamasi dviračių takų plėtrai

Tauragės rajono savivaldybė aktyviai ruošiasi pėsčiųjų ir dviračių takų plėtrai. Vienas iš takų drieksis vaizdingu maršrutu pagal Jūros upę nuo vasaros estrados iki Liepų g.

Jovarų mikrorajone projektuojamas takas prasidės nuo vasaros estrados, tiesis palei Jūros upę, tai nutoldamas, tai priartėdamas prie jos ir baigsis ties Laisvės g., į kurią statmenai įeina Liepų g. Tako trasa veda pro esamas poilsiui skirtas kelias pavėsines, taip pat veda tarp augančių medžių, todėl keletoje atkarpų trasa bus šiek tiek pakoreguota, kad išsaugoti esamus medžius.

Numatomas pėsčiųjų ir dviračių tako plotis 2,5m. Pėsčiųjų ir dviračių tako pusėje ties projektuojama pėsčiųjų perėja per Laisvės g. numatomi nužeminti kelio bortai, sutapatinant su esamų nuovažų dangų viršumi. Taip pat pagal dviračių ir pėsčiųjų taką numatoma įrengti apšvietimą.

Gyventojai norintys pateikti siūlymus dėl pėsčiųjų ir dviračių tako nuo vasaros estrados iki liepų g., gali tai padaryti el. paštu  [email protected] arba telefonu +37062616754  iki  gegužės 12 d. Projekto viešinimas nuotoliniu būdu vyks gegužės 12 d. 16.00 val.

Su informacija apie Pėsčiųjų ir dviračių tako nuo vasaros estrados iki liepų g. projektiniais pasiūlymais galite susipažinti čia:

Skelbimas
Projektiniai pasiūlymai
Vaizdinė informacija

Pasidalinkite
Scroll to Top