Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tauragės banko rūmai atsivėrė menui, muzikai ir kultūrai

Lapkričio 24 d. Tauragės banko rūmai atsivėrė menui, muzikai ir kultūrai. Tauragės krašto muziejus „Santaka“ išskirtinėje vietoje surengė išskirtinę plenero „Fotografika“ parodą. Renginio metu parodos darbus pristatė plenero autoriai, skambėjo Rūta MUR koncertas.

Visą lapkričio mėnėsį plenero dalyviai: Giedrius Žvirblis, Juozas Petkevičius, Indraja Uginčienė, Vida Karbauskienė, Ingrida Mockutė, Mindaugas Černeckas ir Morta Mikutytė svarstė, ką meno kalboje jiems reiškia žodis „praradimas“. Šis žodis dalyviams tapo kūrybos atspirties tašku, savaip skaidydami ir jį pritaikydami savo kūrybai, menininkai pateikė savo interpretacijas.

Kiekvienam plenero autoriui kilo skirtingos asociacijos, tačiau vienaip ar kitaip idėjos atliepiančios dabartį, pasirinkimus, žmogaus gyvenimo virsmus. Apie tai ir yra nauja plenero „Fotografika“ paroda, kurią kuravo muziejininkas Juozas Petkevičius.

Parodoje dalyvavusi Savivaldybės administracijos direktorė džiaugėsi įgyvendinta inicityva bei netradicinės erdvės panaudojimu. „Sveikinu Tauragės krašto muziejų „Santaka“ surengus puikų renginį. Esate kūrybiški, todėl tikiu, kad nustebinsite mus ir ateityje. Buvo nuostabu išgirsti visus kūrėjus ir jų istorijas. Manau, kad fotografija Tauragėje išgyvena pačius gražiausius ir geriausius laikus“,– sakė administracijos direktorė Gintarė Rakauskienė.

Tauragės krašto muziejus „Santaka“ kartu su Tauragės fotografų klubu „Fotojūra“ šį rudenį organizavo visą vien analoginei fotografijai skirtą edukacinių renginių ciklą, į kurį įsitraukė kūrybos bendruomenė, akademikai ir mokiniai.

Tauragės banko rūmai lankytojams atviri antradieniais-penktadieniais nuo 17 iki 19 val., šeštadieniais nuo 12 iki 15 val. Paroda veiks iki gruodžio 9 d.

Projektą finansavo Lietuvos kultūros taryba ir Tauragės rajono savivaldybė.

Pasidalinkite
Scroll to Top