Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tauragės bendruomenių namuose vyko diskusijos apie turizmą

Šiandien Tauragės bendruomenių namuose vyko konferencija, kurioje dalyvavo Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Vitalija Jankauskaitė-Milčiuvienė, Ekonomikos ir inovacijų ministro patarėjas Darius Liutikas, Nacionalinės turizmo skatinimo agentūros „Keliauk Lietuvoje“ direktorius Dalius Morkvėnas, Seimo narė Aušrinė Norkienė ir Tauragės rajono savivaldybės administracijos bei turizmo verslo atstovai.

Konferencijoje didžiausias dėmesys skirtas aptarti turizmo regionuose galimybes, pokyčius ir perspektyvas. Susitikimo metu aptarti aktualiausi turizmo verslo aplinkos klausimai, diskutuota apie turizmo aplinkos gerinimą, regiono patrauklumo didinimą ir kitais aktualiais klausimais.

„Nors Tauragėje daugiau vyrauja pramonės sektorius, turizmo srityje potencialo yra labai daug. Svarbu diskutuoti apie turizmą ir jo plėtrą“,-  sakė Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas.

Ekonomikos ir inovacijų viceministrė verslo atstovus skatino bendradarbiauti su savivaldos atstovais, drąsiai išsakyti savo idėjas. Pasak ministrės, svarbiausia ieškoti bendradarbiavimo galimybių, kurios būtų priimtinos visiems – verslininkams, savivaldybei, gyventojams.

Į diskusiją apie turizmą ypač aktyviai įsitraukė Tauragės verslo turizmo atstovai, kurie šiuo metu išgyvena sunkų laikotarpį dėl esamos koronaviruso situacijos. 

[ngg src=”galleries” ids=”11″ display=”basic_slideshow”] 

Pasidalinkite
Scroll to Top