Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tauragės delegacija susitiko su Pirna miesto (Vokietija) administracija

Gegužės 5-8 dienomis Tauragės rajono savivaldybės direktorės pavaduotojas Tomas Raulinavičius kartu su seniūnais lankėsi Vokietijos Saksonijos žemėje, kur susitiko su Pirma miesto administracija.

Vizito metu Tauragės delegacija susitiko su Pirna miesto burmistru Markusu Dresleriu ir šios savivaldybės darbuotojais. 39 tūkst. gyventojų turintis miestas su Tauragės rajono savivaldybės atstovais pasidalijo gerąja patirtimi. Su seniūnais buvo aptartas miesto tvarkymo galimybės: šiukšlių, želdinių ir kiti klausimai. Gerąją patirtimi pasidalijo ir Tauragės delagacija, kuri plačiau pristatė Tauragėje vykdomus, planuojamus ir įgyvendintus darnius projektus.

Pirna miesto meras taip pat pristatė švietimo klausimus, naujus planus, kurie susiję su aktyvesniu gyventojų įtraukimu į miesto infrastruktūros pokyčių įgyvendinimą. Panašią praktiką, vadinamą dalyvaujamuoju biudžetu, jau antrus metus iš eilės įgyvendina ir Tauragės rajono savivaldybė.

Susitikimo metu Pirmos miesto burmistras Markusas Dresleris bei Tauragės rajono savivaldybės direktorės pavaduotojas, Ekstremaliųjų situacijų komisijos pirmininkas T. Raulinavičius aptarė ir Ukrainos pabėgėlių klausimą: jų integraciją į ugdymo sistemą, paramos pabėgėliams, apgyvendinimo klausimus.

Pasidalinkite
Scroll to Top