Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tauragės rajono garbės ambasadoriaus vardas suteiktas trims tauragiškėms

Tauragės rajono taryba priėmė sprendimą suteikti Tauragės rajono garbės ambasadoriaus vardą Gretai Volbikaitei, Ievai Kaziliūnaitei ir Eglei Gečienei. Svetur gyvenančias tauragiškes vienija bendras tikslas – garsinti Tauragės vardą skirtingose pasaulio šalyse, palaikyti ryšius, dalintis patirtimi ir idėjomis. 

Greta Volbikaitė trejus metus gyvena Peru, dirba turizmo srityje: „Džiaugiuosi, kai sutinku keliaujančius lietuvius ir galiu pabendrauti, pažinti, patarti ar pagelbėti“,– sako Tauragės garbės ambasadore išrinkta tauragiškė. Noras garsinti Tauragės ir Lietuvos vardą pasaulyje, padėti Tauragei klestėti ir užmegzti ryšius su Peru paskatino tapti gimtojo krašto garbės ambasadore: „Noriu padėti ne tik keliaujantiems, bet ir norintiems užmegzti verslo ar kultūros ryšius su šia šalimi“,– teigia Greta.

Ispanijoje gyvenanti Ieva Kaziliūnaitė dirba kineziterapijos srityje, laisvu laiku užsiima rankdarbiais. Naujoji garbės ambasadorė sieks didinti Tauragės žinomumą užsienyje ir stengsis suburti tauragiškius bendroms veikloms ir iniciatyvoms įgyvendinti. 

Kultūrine veikla Vokietijoje užsiimanti Eglė Gečienė organizuos edukacines veiklas, dalinsis patirtimi, idėjomis, plečiant kultūrinius ryšius, organizuojant koncertus ir kitus kultūrinius renginius: „Norisi suvienyti ir pristatyti visuomenei, Lietuvai bei užsienio valstybėms tauragiškių kuriamus darbus, parodyti jų talentus, taip garsinant Tauragės vardą“,– sako Eglė.

Daugiau informacijos apie Globalios Tauragės iniciatyvą ir Garbės ambasadorius galite rasti adresu globali.taurage.lt

 

Pasidalinkite
Scroll to Top