Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tauragės jaunimas švenčia kartu su Lietuvos jaunimo organizacijų taryba

Trys dešimtmečiai – tiek laiko gyvuoja Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT). Tris dešimtmečius LiJOT vienija, stiprina ir atstovauja jaunimo nevyriausybinėms organizacijoms. Šiemet, minėdami savo jubiliejų, LiJOT kartu švenčia ir Lietuvos bei Europos jaunimo metus. Pasitikdami savo 30-ąjį gimtadienį, LiJOT pakvietė jaunimą savo gimtadienį švęsti kartu! Tauragės jaunimas tapo vieno didelio judėjimo dalimi ir drauge su kitomis dvidešimt devyniomis savivaldybėmis sudalyvavo LiJOT gimtadienio akcijoje. Rugsėjo 19–25 dienomis LiJOT švenčia savo 30-ąjį gimtadienį, tad trims vakarams nuo rugsėjo 20 iki 22 dienos švęsti persikėlė į 30 Lietuvos savivaldybių, kuriose buvo organizuojami pasirodymai, skatinantys atkreipti visuomenės dėmesį į jaunimą ir viešinantys LiJOT bei jaunimo politikos vardą.

Rugsėjo 20 dienos vakaras pasitiktas su „Dude with sign“ (liet. vaikinas su ženklu) – į Tauragės Pilies aikštę įžengė jaunuolis su plakatu rankose „TAVO LAIKAIS GERIAU NEBUVO”, siekdamas atkreipti visuomenės dėmesį į dabartinę jaunimo ir visuomenės situaciją.

21 dieną tuo pačiu metu aikštėje organizuota akcija „Change my mind“ (liet. pakeisk mano mintį), kai jaunoji savanorė, atstovaudama idėją, kad šešiolikmečiai turi turėti teisę balsuoti rinkimuose, drąsiai diskutavo su praeiviais. Tiek jaunimas, tiek vyresnio amžiaus praeiviai sutiko, jog jaunuoliai turi teisę dalyvauti rinkimuose jau nuo 16 metų.

22 dieną Pilies aikštėje pasirodė berniukas, apsirengęs kostiumu, rankose laikantis plakatą „AR TAIP ĮSIVAIZDUOJI JAUNIMO POLITIKĄ?“, taip drąsiai drauge pasijuokiant iš dar vis sutinkamų visuomenėje stereotipų apie jaunimo politiką ir jauną žmogų.

Šios gimtadienio akcijos tikslas – parodyti LiJOT kaip organizaciją, aiškiai žinančią savo tikslą ir nebijančią nepaisyti iki šiol visuomenei matyto organizacijos identiteto.

Juozo Petkevičiaus nuotraukos

Įvertinkite paslaugos suteikimą!
[Vertinimai: 0 Vidurkis: 0]
Pasidalinkite
Scroll to Top