Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tauragės jaunimo darbuotojai vykdo veiklą probacijos registre esančiam jaunimui

Tauragės atviras jaunimo centras įgyvendindamas Jaunimo reikalų agentūros finansuojamą projektą „Stiprybės skirtumuose“, vieną iš uždavinių turi organizuoti edukacines veiklas probacijos tarnybos registre įtrauktam jaunimui Tauragės apskrityje.

Organizuojant veiklas yra siekiama integruoti jaunimą, esantį probacijos registre, į atvirųjų jaunimo centrų veiklą. Planuojant veiklas ir jas aptarus su Lietuvos probacijos tarnybos Klaipėdos skyriaus specialistėmis, buvo nuspręsta užsiėmimus vykdyti ne tik Tauragės, bet ir Šilalės atvirame jaunimo centre.

Š.m. liepos 12 dieną bendradarbiaudami su Šilalės atviru jaunimo centru „Pulsas“ ir Lietuvos probacijos tarnybos Klaipėdos skyriumi buvo vykdomi užsiėmimai probacijos registre esančiam jaunimui. Su jaunimu buvo žaidžiami įvairūs stalo ir sporto žaidimai, išbandomos centro siūlomos paslaugos, gaminamas maistas, vedamos individualios konsultacijos. Tokių iniciatyvų metu jaunimas, esantis probacijos registre gali socializuotis ir pabendrauti su savo bendraamžiais, ugdyti(s) savo socialines ir asmenines kompetencijas aplinkoje, kuri pagrįsta tolerancija ir lygiavertiškumu.

Projektą finansuoja Jaunimo reikalų agentūra prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir Tauragės rajono savivaldybė.

Pasidalinkite
Scroll to Top