Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tauragės kultūros centre įrengta vėsinimo ir vėdinimo sistema

Tauragės kultūros centre sėkmingai atlikti vėsinimo ir vėdinimo sistemos įrangos montavimo darbai. Darbus atliko konkursą laimėjusi UAB „Kalistara“.

Kultūros centrai – įstaigos, kuriose privalu laikytis aukščiausių higienos reikalavimų, todėl pažangi vėsinimo ir vėdinimo sistema yra nepakeičiama šių patalpų įrengimo dalis. Tinkamai parinkta ir sumontuota įranga leis patogiau dirbti personalui ir puikiai jaustis visiems, atvykstantiems į kultūros rūmus.

Skirtingose patalpose įrengti prietaisai atliks ne tik oro vėsinimo funkciją. Jie gerins oro cirkuliaciją, kurios metu išvalys ore tvyrančias dulkes, dūmus, mikroorganizmus ar bakterijas. Tai ypač svarbu kultūrines paslaugas teikiančioms įstaigoms, kurių patalpose renkasi daug žmonių.

Oro kondicionieriai užtikrins optimalų mikroklimatą centro darbuotojams ir svarbiausia – visiems į renginius, susitikimus, šventes atvykstantiems tauragiškiams bei miesto svečiams.

Tauragės kultūros centre vėsinimo ir vėdinimo sistemos įrengimui lėšos skirtos iš Tauragės rajono savivaldybės biudžeto.

Pasidalinkite
Scroll to Top