Tauragės rajono savivaldybės administracija ir toliau rūpinasi miesto žaluma. Jau trečius metus perkama ąžuolų būklės gerinimo paslauga. Šį kartą nupirkta paslauga 5 ąžuolų būklės gerinimui Tauragės pilies kiemelyje! Darbus planuojama atlikti jau rugsėjo 18 d.
Urbanizuotose vietovėse medžiai dažnai kenčia dėl nepalankių augimo sąlygų – kelio druska, vandens ir oro trūkumas, dirvožemio sutankinimas bei maistinių medžiagų stoka. Procedūros metu bus atliekamas:
- dirvožemio aeravimas ir purenimas aukšto slėgio suspausto oro pagalba;
- maistinių medžiagų įterpimas;
- vandenį saugančių medžiagų įterpimas;
- reikalingų trąšų ir mikroelementų parinkimas;
- dirvožemio pagerinimas naudojant mikrobiologinius preparatus.
Rūpinkimės gamta kartu!

Įvertinkite paslaugos suteikimą!
[Vertinimai: 0 Vidurkis: 0]




