Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tauragės rajono galimybės pristatytos LSMU Rezidentūros dienoje

Balandžio 17 d. Tauragės rajono savivaldybės sveikatos reikalų koordinatorė (patarėja) Rūta Stasytienė dalyvavo LSMU Rezidentūros dienoje ir rezidentų mugėje, kur kartu su Tauragės ligoninės komanda pristatė Tauragės rajono galimybes jauniesiems gydytojams.

Renginio metu būsimieji rezidentai buvo kviečiami rinktis Tauragę – pristatyta Tauragės ligoninė, darbo sąlygos bei savivaldybės taikomos specialistų pritraukimo priemonės: rezidentūros studijų finansavimas, kelionės išlaidų kompensavimas ir vienkartinės išmokos.

Tokie renginiai yra svarbi galimybė tiesiogiai pristatyti rajono privalumus, pritraukti ir užmegzti ryšius su būsimais specialistais bei stiprinti sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą Tauragės rajone.

Nuotraukoje iš kairės: VšĮ Tauragės ligoninės direktoriaus pavaduotojas medicinai Tomas Lingaitis, Tauragės rajono savivaldybės sveikatos reikalų koordinatorė (patarėja) Rūta Stasytienė, VšĮ Tauragės ligoninės vidaus ligų skyriaus vedėja gydytoja Ernesta Klanauskaitė ir VšĮ Tauragės ligoninės direktorius Liutauras Indriuška.

Įvertinkite paslaugos suteikimą!
[Vertinimai: 0 Vidurkis: 0]
Pasidalinkite
Į viršų