Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tauragės rajono moksleiviai Tauragei atstovavo Mažeikiuose vykusiame Lietuvos moksleivių sąjungos vasaros forume

Lietuvos moksleivių sąjungos Tauragės rajono mokinių savivaldų informavimo centras rugpjūčio 20-24 dienomis dalyvavo Mažeikiuose vykusiame Lietuvos moksleivių sąjungos organizuojamame vasaros forume 2021 „Būk savimi, visi kiti užimti“.

Forumo metu LMS savanoriai turėjo galimybę paskutines vasaros dienas praleisti turiningai. Savanoriai dalyvavo paskaitose, (viena iš jų apie streso valdymą, kurią vedė psichologė Giedrė Skupienė), vyko darbo grupės, kurių metu savanoriai prisidėjo prie Lietuvos moksleivių sąjungos veiklos bei naujos darbo strategijos kūrimo. Su įvairiais lektoriais bei svečiais diskutuota, kaip ir kur ieškoti savęs bei kodėl svarbu eiti savo gyvenimo taku, o ne kitų jau išmintu. Diskusijoje su projekto PA(SI)MATOM viena iš įkūrėjų Ernesta Peldžiūte plačiau diskutuota apie emocinę sveikatą bei būdus, kaip pažinti save. Apie įpročių psichologiją bei tikslų išsikėlimą papasakojo lektorė Ieva Vasionytė, o jaunimo karjeros mentorius Renatas Kandrotas pasidalijo kritinio mąstymo bei prioritetų skirstymo paslaptimis.

„Darbas, pasitikėjimas, šokiai, dainos prie laužo, šilti pokalbiai, įsimintini posėdžiai ir buvimas drauge“, – štai kaip galime apibūdinti visas šias dienas praleistas kartu.

 LMS TMSIC savanoriai

Pasidalinkite
Scroll to Top