Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tauragės rajono savivaldybė augina savo krašto švietimo lyderius

Siekiant gerinti švietimo situaciją šalyje, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas vykdo „Švietimo lyderystės” programą, kuri prisideda prie švietimo atstovų kompetencijų ugdymo, stiprinimo ir kvalifikacijos kėlimo. Prie šios programos birželio 16 d. prisijungė Tauragės rajono savivaldybė, kuri savo krašto švietimo atstovų mokslams ISM „Švietimo lyderystės“ programoje skyrė net keturias stipendijas.

„Švietimo įstaigų darbuotojų lyderystės ir vadybinių kompetencijų stiprinimas būtina sąlyga įstaigų ugdymo kokybei, novatoriškumui ir pažangai. „Rytojų kuriame šiandien!“ – šį šūkį naudojame ne tik savivaldybės požiūrio išraiškai, tačiau dirbame bei siekiame, kad vaikai – mūsų ateitis, gautų tai kas geriausia – kokybišką, veiksmingą bei inovacijomis grindžiamą ugdymą“, – sako Dovydas Kaminskas, Tauragės rajono savivaldybės meras.

„Švietimo lyderystės“ programos tikslas – sustiprinti mokyklos atstovus (mokytojus, direktorius, administracijos darbuotojus) suteikiant jiems tvirtus vadybos ir lyderystės pagrindus. Kas dešimta Lietuvos ugdymo įstaiga šiandien vis dar neturi nuolatinio vadovo, todėl programa, suteikdama jiems kvalifikacijos kėlimui reikiamų žinių, prisideda prie šios problemos sprendimo.

„Švietimo lyderystės“ programa skatina tiek profesinį, tiek asmeninį švietimo įstaigų atstovų tobulėjimą. Šios studijos suteikia pokyčiams reikalingų žinių, įgūdžių, supažindina su naujausiomis praktikomis ir metodais, o tuo pačiu skatina mokytojus imtis iniciatyvos, lyderystės ir sau kelti ambicingus tikslus. Programos absolventai daro realius pokyčius savo mokyklose, diegia naujausias praktikas, keičia mokymosi metodikas ir taip padeda užaugti šiuolaikiškai, iššūkiams pasiruošusiai kartai“, – sako dr. Dalius Misiūnas, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius.

Šiuo metu „Švietimo lyderystės“ programoje studijuoja per 60 švietimo atstovų iš visos Lietuvos – mokytojų, direktorių, pavaduotojų. Didžiąją dalį jų stipendijų skiria savivaldybės ir atsakingi verslai, kuriems rūpi, kad jų mokyklose būtų vadovaujamasi naujausia vadybos metodika, diegiamos mokymo naujovės.

Pasidalinkite
Scroll to Top