2025 m. rugpjūčio 27 d. Tauragės rajono savivaldybės taryba priėmė sprendimą prisidėti prie projekto „Vandentvarkos paslaugų prieinamumo didinimas Tauragės rajono savivaldybėje“ finansavimo.
Ką numato sprendimas?
Savivaldybė 2028–2029 m. skirs 1 000 000 Eur iš savo biudžeto, investuodama į UAB „Tauragės vandenys“ projektą. Šios lėšos bus naudojamos vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtrai rajono kaimiškose vietovėse.
Projekto mastas
Bendras projekto biudžetas siekia apie 14 mln. Eur, iš kurių savivaldybės dalis sudarys tik nedidelę dalį – 1 mln. Eur. Likusios lėšos bus finansuojamos UAB ,,Tauragės vandenys“ ir ES fondų paramos priemonės lėšomis.
Rezultatas gyventojams
Įgyvendinus projektą, bus nutiesti nauji vandentiekio ir nuotekų tinklai, rekonstruoti ir pastatyti nauji nuotekų valymo įrengiai, ir pagerės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų prieinamumas kaimuose, daugiau savivaldybės kaimo gyventojų turės galimybę naudotis centralizuotomis ir aplinkai draugiškomis paslaugomis.
Nuoroda į sprendimą: 1-219 DĖL PROJEKTO ,,VANDENTVARKOS PASLAUGŲ PRIEINAMUMO DIDINIMAS TAURAGĖS RAJONO SAVIVALDYBĖJE“ FINANSAVIMO




