Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tauragės rajono savivaldybė prisijungė prie projekto „We Join Forces For The Green Future“

Sausio 16–19 dienomis, siekiant stiprinti Turkijos, Kroatijos ir Lietuvos dialogą su ES vietos valdžios institucijomis ir gerinti institucijų gebėjimus kovojant su klimato kaita bei jos padariniais, Turkijoje, Çine mieste, pristatytas projektas „We Join Forces For The Green Future“.

Projekto iniciatoriams, Çine savivaldybei, aktyviai ieškant trečiojo projekto partnerio, Tauragę, aktyviai žengiančią tvarumo ir žaliojo kurso link, rekomendavo Karlovaco (Kroatija) miestas, su kuriuo Tauragės rajono savivaldybė vykdo tarptautinį bendradarbiavimą nuo 2012 metų.

Projektas, vienijantis jėgas žaliosios ateities link,  prasidėjo 2023 m. lapkričio 1 d. ir jau įgijo pagreitį. Pagrindinis tikslas – pereiti prie tvaresnio, mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančio ir išteklius tausojančio pasaulio. Nepaisant to, kad Çine rajonas yra sąlyginai mažas, jis siekia aktyviai padėti spręsti pasaulinius iššūkius:

„Mes tikime, kad bendradarbiaudami ir kurdami dialogą, kartu galime paspartinti pasaulinį ekologiškumą“, – teigė Çine savivaldybės meras Mehmetas Kivrakas.

Projekto metu Cine miestas taip pat siekia stiprinti savivaldybės institucinius gebėjimus plėtojant ir įgyvendinant vietinę klimato politiką, keistis patirtimi ir žiniomis tarp partnerių taip siekiant sukurti patvarią partnerystę tarp Cine, Karlovaco ir Tauragės savivaldybių kovoje su klimato kaita ir aplinkos apsauga žalios ateities labui.

Tauragės rajono savivaldybę šiame projekte atstovavo vicemeras Donatas Dirginčius bei tarptautinio bendradabiavimo koordinatorius Mindaugas Piečia.

Pasidalinkite
Scroll to Top